1
AMW Arka Gdynia
18pkt
2
Energa Trefl Sopot
18pkt
3
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
17pkt
4
King Szczecin
17pkt
5
WKS Śląsk Wrocław
17pkt
6
Legia Warszawa
16pkt
7
Dziki Warszawa
16pkt
8
Anwil Włocławek
16pkt
9
Zastal Zielona Góra
15pkt
10
MKS Dąbrowa Górnicza
14pkt
11
Tasomix Rosiek Stal Ostrów Wielkopolski
14pkt
12
Energa Czarni Słupsk
14pkt
13
Arriva Lotto Twarde Pierniki Toruń
13pkt
14
Tauron GTK Gliwice
12pkt
15
PGE Start Lublin
12pkt
16
Miasto Szkła Krosno
11pkt

Williams i Sherrill zostają w Turowie

Autor:
Williams i Sherrill zostają w Turowie
Przeczytasz w 1 minutę

Lance Williams i Scooter Sherrill po okresie próbnym zostają w BOT Turowie Zgorzelec.


- Kontrakt z tymi zawodnikami został podpisany już na początku. Była jednak klauzula, że obaj przebywają u nas na try-oucie – mówi Arkadiusz Krygier. – Zarówno Lance Williams, jak i Scooter Sherrill, pozytywni przeszli okres try-out i zostają z nami – kończy prezes BOT Turowa Zgorzelec.

Scooter Sherrill wystąpił dotychczas w dwóch spotkaniach. Rzucający BOT Turowa przebywając średnio na parkiecie siedem minut, notował 2 punkty. Lance Williams zagrał tylko w meczu z AZS-em Koszalin i pokazał, że może być sporym wzmocnieniem, ponieważ w trakcie dziewięć minut, zapisał na swoim koncie 11 punktów, grając na stuprocentowej skuteczności.

4f - pzkosz

Najnowsze aktualności

Najnowsze multimedia

92 zdjęć8.12.2025

PGE Start Lublin - Dziki Warszawa

Zobacz także
Zapisz się do newslettera

Przed każdą kolejką ORLEN Basket Ligi wysyłamy do kibiców i dziennikarzy newsletter, który zawiera ważne informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz linki do najciekawszych wiadomości.

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter ORLEN Basket Ligi! Teraz będziesz na bieżąco z najważniejszymi informacjami o nadchodzących wydarzeniach i najciekawszymi wiadomościami. Cieszymy się, że jesteś z nami!

Śledź nas w mediach społecznościowych