1
Anwil Włocławek
54pkt
2
Trefl Sopot
50pkt
3
PGE Start Lublin
49pkt
4
Legia Warszawa
49pkt
5
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
48pkt
6
Energa Icon Sea Czarni Słupsk
47pkt
7
King Szczecin
47pkt
8
WKS Śląsk Wrocław
45pkt
9
Arriva Polski Cukier Toruń
44pkt
10
Dziki Warszawa
43pkt
11
Orlen Zastal Zielona Góra
42pkt
12
Tauron GTK Gliwice
42pkt
13
Tasomix Rosiek Stal Ostrów Wielkopolski
41pkt
14
MKS Dąbrowa Górnicza
41pkt
15
AMW Arka Gdynia
39pkt
16
PGE Spójnia Stargard
39pkt

Ford zagra dla Icon Sea Czarnych

Autor:
Ford zagra dla Icon Sea Czarnych
Przeczytasz w 1 minutę

Quincy Ford (31 lat, 203 cm) w najbliższym sezonie ORLEN Basket Ligi będzie zawodnikiem Icon Sea Czarnych Słupsk. 

Amerykanin jest absolwentem uczelni Northeastern. Później próbował dostać się do NBA poprzez Ligę Letnią, ale ostatecznie to się nie udawało. Spędził jeden sezon w G League w Salt Lake City Stars. 

Ford następnie przeniósł się do Europy - grał w Szolnoki Olaj (Węgry), Spirou Charleroi (Belgia), Harko Merlins Crailsheim (Niemcy), Promitheas Patras (Grecja), BCM Gravelines (Francja) oraz w Sopron KC i Alba Fehervar (Węgry).

Ostatni sezon spędził w lidze włoskiej. Dla Carpegna Prosciutto Basket Pesaro zdobywał średnio 6,3 punktu, 5,1 zbiórki i 1,2 asysty w 28 rozegranych spotkaniach. 

 

4f - pzkosz

Najnowsze aktualności

Najnowsze multimedia

124 zdjęć4.06.2025

Mecz 3: PGE Start Lublin - Trefl Sopot

Zobacz także
Zapisz się do newslettera

Przed każdą kolejką ORLEN Basket Ligi wysyłamy do kibiców i dziennikarzy newsletter, który zawiera ważne informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz linki do najciekawszych wiadomości.

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter ORLEN Basket Ligi! Teraz będziesz na bieżąco z najważniejszymi informacjami o nadchodzących wydarzeniach i najciekawszymi wiadomościami. Cieszymy się, że jesteś z nami!

Śledź nas w mediach społecznościowych