1
PGE Start Lublin
0pkt
2
Tasomix Rosiek Stal Ostrów Wielkopolski
0pkt
3
Legia Warszawa
0pkt
4
King Szczecin
0pkt
5
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
0pkt
6
Energa Czarni Słupsk
0pkt
7
Dziki Warszawa
0pkt
8
Arriva Polski Cukier Toruń
0pkt
9
Anwil Włocławek
0pkt
10
AMW Arka Gdynia
0pkt
11
MKS Dąbrowa Górnicza
0pkt
12
Miasto Szkła Krosno
0pkt
13
Tauron GTK Gliwice
0pkt
14
Trefl Sopot
0pkt
15
WKS Śląsk Wrocław
0pkt
16
Zastal Zielona Góra
0pkt

Wojciechowski i Pławucki dołączą do Arged BMSlam Stali

Wojciechowski i Pławucki dołączą do Arged BMSlam Stali
Przeczytasz w 1 minutę

Łukasz Wojciechowski (32 lata, 184 cm) i Marcin Pławucki (30 lat, 177 cm) dołączą do składu Arged BMSlam Stali Ostrów Wlkp. na sezon 2020/21 Energa Basket Ligi.

Wojciechowski w poprzednim sezonie był zawodnikiem rezerw ostrowskiego klubu, wystąpił również w jednym meczu w EBL. W drugiej lidze zdobywał średnio 16,5 punktu, 6 zbiórek i 5,5 asysty na mecz.

Pławucki z kolei grał w KS Kosz Pleszew. W drugoligowych rozgrywkach zdobywał średnio 19,8 punktu, 2,3 zbiórki i 5,1 asysty w każdym spotkaniu.

Ponadto, Marcin Pławucki poprowadzi pierwszy zespół w kategorii U17, natomiast Łukasz Wojciechowski będzie odpowiadał za przygotowanie fizyczne wszystkich drużyn Akademii Koszykówki.

 

4f - pzkosz

Najnowsze aktualności

Najnowsze multimedia

61 zdjęć8.07.2025

Konferencja prasowa w Sosnowcu

Zobacz także
Zapisz się do newslettera

Przed każdą kolejką ORLEN Basket Ligi wysyłamy do kibiców i dziennikarzy newsletter, który zawiera ważne informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz linki do najciekawszych wiadomości.

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter ORLEN Basket Ligi! Teraz będziesz na bieżąco z najważniejszymi informacjami o nadchodzących wydarzeniach i najciekawszymi wiadomościami. Cieszymy się, że jesteś z nami!

Śledź nas w mediach społecznościowych