


3.02.2026
Hines dołącza do Energa Czarnych
Sam Hines (23 lata, 198 cm) został nowym zawodnikiem Energa Czarnych Słupsk do końca sezonu 2025/26 ORLEN Basket Ligi.

3.02.2026
Ben Shungu MVP 18. kolejki OBL
Ben Shungu z Miasta Szkła Krosno to MVP 18. kolejki ORLEN Basket Ligi w sezonie 2025/26.

3.02.2026
Najlepsza piątka 18. kolejki OBL
Ben Shungu, Darnell Edge, Jakub Szumert, Tomasz Gielo, Mate Vucić - to najlepsza piątka 18. kolejki ORLEN Basket Ligi w sezonie zasadniczym 2025/26.

2.02.2026
MKS na fali wznoszącej. Artur Gronek: Idziemy w dobrą stronę
- Cieszę się, że zawodnicy mają satysfakcję z tego, żeby grać agresywnie po obu stronach parkietu. Daje im to frajdę. Chcą atakować i grać twardo. Uważam, że taki styl pasuje do tego zespołu. To przepis na dobre granie - mówi Artur Gronek, trener MKS Dąbrowa Górnicza.

2.02.2026
Akredytacje na Pekao S.A. Puchar Polski w Sosnowcu
Turniej finałowy Pekao S.A. Pucharu Polski zostanie rozegrany już od 19 do 22 lutego 2026 r. w Arenie Sosnowiec, wchodzącej w skład ArcelorMittal Park. Proces akredytacyjny odbywa się poprzez system Accredito.com
Przejdź do sekcji wiadomości by być na bieżąco z ostatnimi wydarzeniami.
Więcej aktualności
Najnowsze filmy
Galerie zdjęć
Przed każdą kolejką ORLEN Basket Ligi wysyłamy do kibiców i dziennikarzy newsletter, który zawiera ważne informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz linki do najciekawszych wiadomości.
Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter ORLEN Basket Ligi! Teraz będziesz na bieżąco z najważniejszymi informacjami o nadchodzących wydarzeniach i najciekawszymi wiadomościami. Cieszymy się, że jesteś z nami!



































































