No to gramy

Mecz - zapowiedź | psz | 2006-01-06 17:23

To będzie kawał dobrego grania w warszawskiej hali Koło, zarówno na boisku jak i poza nim. O emocje sportowe zadbają koszykarze Polonii SPEC i Astorii Bydgoszcz, a na trybunach dominować będzie atmosfera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Klasyk z orkiestrą w tle

Mecz - zapowiedź | Hubert Hejman | 2006-01-06 17:22

Spotkanie Prokomu Trefla Sopot z włocławskim Anwilem nie potrzebuje reklamy. To wartość sama w sobie a kibice koszykówki marzą, by takich pojedynków było jak najwięcej. Anwil Włocławek, wzmocniony Grudzińskim i Swansonem, będzie chciał zrewanżować się, nie tylko za ubiegłoroczny finał, ale także za porażkę w pierwszej kolejce DBL.

Euroligowy czwartek

Mecz - relacja | mj | 2006-01-06 14:55

Maccabi zrewanżowało się Olimpiakosowi za porażkę na wyjeździe. Czwarte zwycięstwo w sezonie odniosła Barcelona, pokonując Efes. W Hiszpanii Tau rozgromiło przed własną publicznością Żalgiris. AEK niespodziewanie pokonało Climamio.

Gramy z Wami

Informacje ligowe | 2006-01-06 13:48

Polska Liga Koszykówki, kluby oraz zawodnicy Dominet Basket Ligi zagrają w tym roku dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Rafał Bigus: Nie chcę rozmawiać o Turowie

Wywiady | Rozmawiał mh | 2006-01-06 00:00

- Moja rola jest taka, jaka była w czwartek. Ja zagram dobrze to super, jak nie to spotkają mnie odpowiednie restrykcje - opowiada nowy środkowy Ery Śląska, Rafał Bigus.

kwarta.pl na półmetku rywalizacji!

Drużyny | 2006-01-05 23:46

Ponad 1500 witualnych drużyn i ponad 40 nagrodzonych osób - to bilans Oficjalnej Gry Dominet Basket Ligi na jej półmetku! Przypominamy, że zabawa polega na wcieleniu się w rolę prezesa i prowadzeniu własnego klubu w rozgrywkach DBL.

Czy to na pewno rewanż?

Mecz - zapowiedź | Marcin Gebel, mh | 2006-01-05 23:43

W sobotę koszykarze Stali przed własną publicznością rozpoczną rundę rewanżową. Jednak tylko dla kilku koszykarzy z Ostrowa będzie to rewanż za porażkę w pierwszej rundzie w Starogardzie, gdyż reszta graczy prędzej czy później pożegnała się z zespołem Andrzeja Kowalczyka.

Nowa twarz Turowa?

Mecz - zapowiedź | Adam Dachowski | 2006-01-05 23:23

Runda rewanżowa dla drużyny ze Zgorzelca jest bardzo ważna - to wiedzą wszyscy. - Mamy naprawdę dobry zespół i powinniśmy to wykorzystać. – mówi lider Turowa Yann Mollinari. A oczekiwania, po zmianie trenera i solidnych wzmocnieniach, są bardzo duże.

Era zwycięstw?

Mecz - zapowiedź | Miłosz Zuchowicz, mh | 2006-01-05 22:53

Serię porażek na początku sezonu tarnowianie rozpoczęli we Wrocławiu, gdzie przegrali ze Śląskiem 48:79. Teraz jednak wiele się zmieniło – trenerem Unii został Ryszard Żmuda a tarnowianie po trzech zwycięstwach z rzędu mają zamiar wygrać czwarty raz.

Pokazać charakter

Mecz - zapowiedź | Wojciech Kukliński | 2006-01-05 22:50

Niezwykle emocjonująco rozpoczyna się dla fanów basketu w Kołobrzegu ten rok. Już w pierwszym ligowym pojedynku Kotwica podejmować będzie zespół wicelidera rozgrywek – Poplak Świecie. Choć obie ekipy w ekstraklasie występują dopiero pierwszy sezon to zanotowały kilka spektakularnych występów.