Runda Zasadnicza (1 kolejka)

HydroTruck Radom - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
EMOCJE.TV - 2021-09-02 18:30
02.09.2021 18:30
02.09.2021 18:30
80:83
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Anwil Włocławek
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-02 20:20
02.09.2021 20:30
02.09.2021 20:30
64:75
PGE Spójnia Stargard - King Szczecin
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-03 17:20
03.09.2021 17:30
03.09.2021 17:30
75:81
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza
POLSAT SPORT NEWS - 2021-09-04 17:20
04.09.2021 17:30
04.09.2021 17:30
67:95
Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia
EMOCJE.TV - 2021-10-20 19:30
04.09.2021 19:30
04.09.2021 19:30
79:59
Trefl Sopot - Twarde Pierniki Toruń
EMOCJE.TV - 2021-09-05 18:30
05.09.2021 18:30
05.09.2021 18:30
89:91
Enea Zastal BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-20 20:20
05.09.2021 20:30
05.09.2021 20:30
81:71
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
EMOCJET.V - 2021-09-15 20:00
15.09.2021 20:00
15.09.2021 20:00
83:73

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-09 17:20
09.09.2021 17:30
09.09.2021 17:30
66:62
King Szczecin - HydroTruck Radom
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-20 17:20
10.09.2021 17:30
10.09.2021 17:30
103:112
Asseco Arka Gdynia - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
EMOCJE.TV - 2021-09-11 15:30
11.09.2021 15:30
11.09.2021 15:30
74:97
Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-20 17:20
11.09.2021 17:30
11.09.2021 17:30
89:82
Trefl Sopot - GTK Gliwice
EMOCJE.TV - 2021-10-20 19:30
11.09.2021 19:30
11.09.2021 19:30
91:68
Legia Warszawa - Twarde Pierniki Toruń
EMOCJE.TV - 2021-10-20 15:30
12.09.2021 15:30
12.09.2021 15:30
105:68
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-12 17:20
12.09.2021 17:30
12.09.2021 17:30
83:74
PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza
EMOCJE.TV - 2021-10-20 19:30
12.09.2021 19:30
12.09.2021 19:30
75:71

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

GTK Gliwice - Legia Warszawa
POLSAT SPORT - 2021-09-16 17:20
16.09.2021 17:30
16.09.2021 17:30
78:75
Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-17 17:20
17.09.2021 17:30
17.09.2021 17:30
83:91
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-18 17:20
18.09.2021 17:30
18.09.2021 17:30
66:79
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot
EMOCJE.TV - 2021-10-20 19:30
18.09.2021 19:30
18.09.2021 19:30
82:94
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-19 17:20
19.09.2021 17:30
19.09.2021 17:30
73:92
HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza
EMOCJE.TV - 2021-10-20 19:30
19.09.2021 19:30
19.09.2021 19:30
75:78
WKS Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
EMOCJE.TV - 2021-09-20 19:00
20.09.2021 19:00
20.09.2021 19:00
90:81
Twarde Pierniki Toruń - Asseco Arka Gdynia 09.11.2021
09.11.2021
--:--

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-23 17:20
23.09.2021 17:30
23.09.2021 17:30
86:96
Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-20 17:20
24.09.2021 17:30
24.09.2021 17:30
99:85
Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard
EMOCJE.TV - 2021-10-20 15:30
25.09.2021 15:30
25.09.2021 15:30
84:86
Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-25 17:20
25.09.2021 17:30
25.09.2021 17:30
77:58
Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-26 17:20
26.09.2021 17:30
26.09.2021 17:30
65:80
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
EMOCJE.TV - 2021-09-26 19:30
26.09.2021 19:30
26.09.2021 19:30
88:80
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
EMOCJE.TV - 2021-10-02 19:30
02.10.2021 19:30
02.10.2021 19:30
94:101
Trefl Sopot - HydroTruck Radom
EMOCJE.TV - 2021-10-05 19:00
05.10.2021 19:00
05.10.2021 19:00
80:85

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza
EMOCJE.TV - 2021-10-20 18:00
08.09.2021 18:00
08.09.2021 18:00
91:79
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Trefl Sopot
EMOCJE.TV - 2021-09-23 19:30
23.09.2021 19:30
23.09.2021 19:30
70:73
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin
POLSAT SPORT - 2021-09-30 17:20
30.09.2021 17:30
30.09.2021 17:30
84:74
HydroTruck Radom - Legia Warszawa
EMOCJE.TV - 2021-09-30 19:30
30.09.2021 19:30
30.09.2021 19:30
75:88
Twarde Pierniki Toruń - PGE Spójnia Stargard
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-01 17:20
01.10.2021 17:30
01.10.2021 17:30
85:77
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-02 17:20
02.10.2021 17:30
02.10.2021 17:30
86:82
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-20 17:20
03.10.2021 17:30
03.10.2021 17:30
74:80
GTK Gliwice - Asseco Arka Gdynia
EMOCJE.TV - 2021-10-04 19:00
04.10.2021 19:00
04.10.2021 19:00
72:73

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Legia Warszawa - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-20 17:20
07.10.2021 17:30
07.10.2021 17:30
69:60
Twarde Pierniki Toruń - HydroTruck Radom
POLSAT SPORT NEWS - 2021-10-08 17:20
08.10.2021 17:30
08.10.2021 17:30
82:85
GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard
EMOCJE.TV - 2021-10-09 15:30
09.10.2021 15:30
09.10.2021 15:30
110:70
Trefl Sopot - Enea Zastal BC Zielona Góra
POLSAT SPORT NEWS - 2021-10-09 17:20
09.10.2021 17:30
09.10.2021 17:30
93:89
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław
EMOCJE.TV - 2021-10-09 18:00
09.10.2021 18:00
09.10.2021 18:00
89:79
MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
EMOCJE.TV - 2021-10-09 20:00
09.10.2021 20:00
09.10.2021 20:00
96:112
King Szczecin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
POLSAT SPORT NEWS - 2021-10-10 17:20
10.10.2021 17:30
10.10.2021 17:30
81:71
Asseco Arka Gdynia - Anwil Włocławek
EMOCJE.TV - 2021-10-10 19:30
10.10.2021 19:30
10.10.2021 19:30
78:83

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

HydroTruck Radom - GTK Gliwice
POLSAT SPORT - 2021-10-14 17:20
14.10.2021 17:30
14.10.2021 17:30
82:94
King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław
EMOCJE.TV - 2021-10-14 19:30
14.10.2021 19:30
14.10.2021 19:30
99:83
Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-15 17:20
15.10.2021 17:30
15.10.2021 17:30
75:80
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń
EMOCJE.TV - 2021-10-15 19:30
15.10.2021 19:30
15.10.2021 19:30
83:85
PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia
EMOCJE.TV - 2021-10-16 15:30
16.10.2021 15:30
16.10.2021 15:30
79:64
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-16 17:20
16.10.2021 17:30
16.10.2021 17:30
92:62
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot
POLAST SPORT EXTRA - 2021-10-17 17:20
17.10.2021 17:30
17.10.2021 17:30
86:78
Enea Zastal BC Zielona Góra - Legia Warszawa 22.12.2021
22.12.2021
--:--

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Asseco Arka Gdynia - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
POLSAT SPORT - 2021-10-21 17:20
21.10.2021 17:30
21.10.2021 17:30
--:--
Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra
EMOCJE.TV - 2021-10-21 19:30
21.10.2021 19:30
21.10.2021 19:30
--:--
PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom
POLSAT SPORT NEWS - 2021-10-22 17:20
22.10.2021 17:30
22.10.2021 17:30
--:--
WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza
EMOCJE.TV - 2021-10-23 19:30
23.10.2021 15:30
23.10.2021 15:30
--:--
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-23 17:20
23.10.2021 17:30
23.10.2021 17:30
--:--
GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
EMOCJE.TV - 2021-10-24 15:30
24.10.2021 15:30
24.10.2021 15:30
--:--
Trefl Sopot - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
EMOCJE.TV - 2021-10-24 17:30
24.10.2021 17:30
24.10.2021 17:30
--:--
Anwil Włocławek - King Szczecin
POLSAT SPORT NEWS - 2021-10-24 20:00
24.10.2021 20:10
24.10.2021 20:10
--:--

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - GTK Gliwice
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-28 17:20
28.10.2021 17:30
28.10.2021 17:30
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - PGE Spójnia Stargard
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-29 17:20
29.10.2021 17:30
29.10.2021 17:30
--:--
HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia
EMOCJE.TV - 2021-10-29 19:30
29.10.2021 19:30
29.10.2021 19:30
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa
EMOCJE.TV - 2021-10-30 15:30
30.10.2021 15:30
30.10.2021 15:30
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot
POLSAT SPORT NEWS - 2021-10-30 17:20
30.10.2021 17:30
30.10.2021 17:30
--:--
Twarde Pierniki Toruń - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
EMOCJE.TV - 2021-10-30 19:30
30.10.2021 19:30
30.10.2021 19:30
--:--
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-31 17:20
31.10.2021 17:30
31.10.2021 17:30
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - King Szczecin
EMOCJE.TV - 2021-10-31 19:30
31.10.2021 19:30
31.10.2021 19:30
--:--

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

PGE Spójnia Stargard - Enea Zastal BC Zielona Góra 04.11.2021
04.11.2021
--:--
Twarde Pierniki Toruń - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 05.11.2021
05.11.2021
--:--
GTK Gliwice - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 05.11.2021
05.11.2021
--:--
Asseco Arka Gdynia - King Szczecin
POLSAT SPORT NEWS - 2021-11-05 17:20
05.11.2021 17:30
05.11.2021 17:30
--:--
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 06.11.2021
06.11.2021
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 07.11.2021
07.11.2021
--:--
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 07.11.2021
07.11.2021
--:--
HydroTruck Radom - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 07.11.2021
07.11.2021
--:--

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

HydroTruck Radom - Enea Zastal BC Zielona Góra
EMOCJE.TV - 2021-09-14 17:30
14.09.2021 17:30
14.09.2021 17:30
89:92
WKS Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń
EMOCJE.TV - 2021-09-15 18:00
15.09.2021 18:00
15.09.2021 18:00
68:70
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 11.11.2021
11.11.2021
--:--
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 12.11.2021
12.11.2021
--:--
Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 13.11.2021
13.11.2021
--:--
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard 13.11.2021
13.11.2021
--:--
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 14.11.2021
14.11.2021
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Trefl Sopot 14.11.2021
14.11.2021
--:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 18.11.2021
18.11.2021
--:--
PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 19.11.2021
19.11.2021
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Enea Zastal BC Zielona Góra 19.11.2021
19.11.2021
--:--
Trefl Sopot - King Szczecin 20.11.2021
20.11.2021
--:--
Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek 20.11.2021
20.11.2021
--:--
Legia Warszawa - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 21.11.2021
21.11.2021
--:--
WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 21.11.2021
21.11.2021
--:--
HydroTruck Radom - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 21.11.2021
21.11.2021
--:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Asseco Arka Gdynia - Enea Zastal BC Zielona Góra 02.12.2021
02.12.2021
--:--
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 03.12.2021
03.12.2021
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 03.12.2021 18:00
03.12.2021 18:00
--:--
WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 04.12.2021
04.12.2021
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń 04.12.2021
04.12.2021
--:--
King Szczecin - Legia Warszawa 04.12.2021
04.12.2021
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 05.12.2021
05.12.2021
--:--
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 05.12.2021
05.12.2021
--:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra 16.11.2021
16.11.2021
--:--
Twarde Pierniki Toruń - King Szczecin 09.12.2021
09.12.2021
--:--
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 10.12.2021
10.12.2021
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 10.12.2021
10.12.2021
--:--
Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 11.12.2021
11.12.2021
--:--
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 11.12.2021
11.12.2021
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - GTK Gliwice 12.12.2021
12.12.2021
--:--
HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław 12.12.2021
12.12.2021
--:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia 16.12.2021
16.12.2021
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Enea Zastal BC Zielona Góra 16.12.2021
16.12.2021
--:--
Anwil Włocławek - HydroTruck Radom 17.12.2021
17.12.2021
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 18.12.2021
18.12.2021
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Twarde Pierniki Toruń 18.12.2021
18.12.2021
--:--
Trefl Sopot - Legia Warszawa 18.12.2021
18.12.2021
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - PGE Spójnia Stargard 19.12.2021
19.12.2021
--:--
King Szczecin - GTK Gliwice 19.12.2021
19.12.2021
--:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot 23.12.2021
23.12.2021
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - HydroTruck Radom 26.12.2021
26.12.2021
--:--
Anwil Włocławek - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 26.12.2021
26.12.2021
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 26.12.2021
26.12.2021
--:--
Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa 27.12.2021
27.12.2021
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 27.12.2021
27.12.2021
--:--
King Szczecin - PGE Spójnia Stargard 27.12.2021
27.12.2021
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra 27.12.2021
27.12.2021
--:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 30.12.2021
30.12.2021
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 01.01.2022
01.01.2022
--:--
HydroTruck Radom - King Szczecin 01.01.2022
01.01.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard 01.01.2022
01.01.2022
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 02.01.2022
02.01.2022
--:--
GTK Gliwice - Trefl Sopot 02.01.2022
02.01.2022
--:--
Twarde Pierniki Toruń - Legia Warszawa 02.01.2022
02.01.2022
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 03.01.2022
03.01.2022
--:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Zastal BC Zielona Góra 05.01.2022
05.01.2022
--:--
King Szczecin - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 06.01.2022
06.01.2022
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław 07.01.2022
07.01.2022
--:--
Legia Warszawa - GTK Gliwice 08.01.2022
08.01.2022
--:--
Anwil Włocławek - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 08.01.2022
08.01.2022
--:--
Asseco Arka Gdynia - Twarde Pierniki Toruń 09.01.2022
09.01.2022
--:--
Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard 09.01.2022
09.01.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - HydroTruck Radom 09.01.2022
09.01.2022
--:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - King Szczecin 12.01.2022
12.01.2022
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 13.01.2022 18:00
13.01.2022 18:00
--:--
GTK Gliwice - Twarde Pierniki Toruń 14.01.2022
14.01.2022
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia 15.01.2022
15.01.2022
--:--
HydroTruck Radom - Trefl Sopot 15.01.2022
15.01.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 15.01.2022 18:00
15.01.2022 18:00
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 16.01.2022
16.01.2022
--:--
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 16.01.2022
16.01.2022
--:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Zastal BC Zielona Góra 20.01.2022
20.01.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - Twarde Pierniki Toruń 21.01.2022 18:00
21.01.2022 18:00
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 22.01.2022
22.01.2022
--:--
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 22.01.2022
22.01.2022
--:--
Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice 23.01.2022
23.01.2022
--:--
King Szczecin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 23.01.2022
23.01.2022
--:--
Legia Warszawa - HydroTruck Radom 30.01.2022
30.01.2022
--:--
Trefl Sopot - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 30.01.2022
30.01.2022
--:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa 19.01.2022 18:00
19.01.2022 18:00
--:--
HydroTruck Radom - Twarde Pierniki Toruń 26.01.2022
26.01.2022
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - Trefl Sopot 27.01.2022
27.01.2022
--:--
Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia 28.01.2022
28.01.2022
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 29.01.2022
29.01.2022
--:--
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 29.01.2022
29.01.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice 29.01.2022 18:00
29.01.2022 18:00
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - King Szczecin 30.01.2022
30.01.2022
--:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

GTK Gliwice - HydroTruck Radom 04.02.2022
04.02.2022
--:--
Twarde Pierniki Toruń - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 04.02.2022
04.02.2022
--:--
Legia Warszawa - Enea Zastal BC Zielona Góra 05.02.2022
05.02.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 05.02.2022
05.02.2022
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 05.02.2022
05.02.2022
--:--
Asseco Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard 06.02.2022
06.02.2022
--:--
Trefl Sopot - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 06.02.2022
06.02.2022
--:--
WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin 06.02.2022
06.02.2022
--:--

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - Twarde Pierniki Toruń 09.02.2022
09.02.2022
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Asseco Arka Gdynia 10.02.2022
10.02.2022
--:--
HydroTruck Radom - PGE Spójnia Stargard 11.02.2022
11.02.2022
--:--
Legia Warszawa - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 12.02.2022
12.02.2022
--:--
King Szczecin - Anwil Włocławek 13.02.2022
13.02.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 13.02.2022
13.02.2022
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot 13.02.2022
13.02.2022
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - GTK Gliwice 13.02.2022 18:00
13.02.2022 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

Asseco Arka Gdynia - HydroTruck Radom 03.03.2022
03.03.2022
--:--
GTK Gliwice - Enea Zastal BC Zielona Góra 03.03.2022
03.03.2022
--:--
Legia Warszawa - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 04.03.2022
04.03.2022
--:--
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Twarde Pierniki Toruń 05.03.2022
05.03.2022
--:--
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 05.03.2022
05.03.2022
--:--
King Szczecin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 05.03.2022
05.03.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 06.03.2022
06.03.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 06.03.2022 18:00
06.03.2022 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

King Szczecin - Asseco Arka Gdynia 10.03.2022
10.03.2022
--:--
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 11.03.2022
11.03.2022
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard 11.03.2022 18:00
11.03.2022 18:00
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 12.03.2022
12.03.2022
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 12.03.2022
12.03.2022
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - HydroTruck Radom 12.03.2022 18:00
12.03.2022 18:00
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń 13.03.2022
13.03.2022
--:--
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 13.03.2022
13.03.2022
--:--

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - HydroTruck Radom 17.03.2022
17.03.2022
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 17.03.2022 18:00
17.03.2022 18:00
--:--
GTK Gliwice - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 18.03.2022
18.03.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 18.03.2022
18.03.2022
--:--
Anwil Włocławek - Legia Warszawa 19.03.2022
19.03.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 19.03.2022 18:00
19.03.2022 18:00
--:--
Twarde Pierniki Toruń - WKS Śląsk Wrocław 20.03.2022
20.03.2022
--:--
Trefl Sopot - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 20.03.2022
20.03.2022
--:--

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 23.03.2022
23.03.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Arka Gdynia 24.03.2022
24.03.2022
--:--
GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław 25.03.2022
25.03.2022
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Legia Warszawa 26.03.2022
26.03.2022
--:--
Anwil Włocławek - Twarde Pierniki Toruń 26.03.2022
26.03.2022
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard 26.03.2022
26.03.2022
--:--
King Szczecin - Trefl Sopot 27.03.2022
27.03.2022
--:--
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom 27.03.2022
27.03.2022
--:--

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia 31.03.2022
31.03.2022
--:--
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 01.04.2022
01.04.2022
--:--
Legia Warszawa - King Szczecin 01.04.2022
01.04.2022
--:--
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 02.04.2022
02.04.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 02.04.2022
02.04.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 02.04.2022 18:00
02.04.2022 18:00
--:--
HydroTruck Radom - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 03.04.2022
03.04.2022
--:--
Twarde Pierniki Toruń - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 03.04.2022
03.04.2022
--:--

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 06.04.2022
06.04.2022
--:--
Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 07.04.2022
07.04.2022
--:--
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 07.04.2022
07.04.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 08.04.2022
08.04.2022
--:--
GTK Gliwice - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 08.04.2022
08.04.2022
--:--
WKS Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom 09.04.2022
09.04.2022
--:--
King Szczecin - Twarde Pierniki Toruń 10.04.2022
10.04.2022
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 10.04.2022
10.04.2022
--:--

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

PGE Spójnia Stargard - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 12.04.2022 18:00
12.04.2022 18:00
--:--
Asseco Arka Gdynia - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 13.04.2022
13.04.2022
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 13.04.2022
13.04.2022
--:--
HydroTruck Radom - Anwil Włocławek 13.04.2022
13.04.2022
--:--
GTK Gliwice - King Szczecin 13.04.2022
13.04.2022
--:--
Twarde Pierniki Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 13.04.2022
13.04.2022
--:--
Legia Warszawa - Trefl Sopot 13.04.2022
13.04.2022
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 13.04.2022 18:00
13.04.2022 18:00
--:--