Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Gabriel Lundberg Stelmet Enea BC Zielona Góra 5 152:0530:25
2. Jordon Varnado GTK Gliwice 5 148:5729:47
3. Joshua Perkins GTK Gliwice 5 148:4029:44
4. Terry Henderson Jr. GTK Gliwice 5 148:0429:37
5. Martins Laksa Pszczółka Start Lublin 5 146:4629:21
6. Marcel Ponitka Stelmet Enea BC Zielona Góra 5 146:0629:13
7. Blake Reynolds Stelmet Enea BC Zielona Góra 5 141:1928:16
8. Dayon Griffin HydroTruck Radom 4 135:2433:51
9. Cleveland Melvin King Szczecin 4 133:1833:20
10. Corey Jerrod Sanders JR Enea Astoria Bydgoszcz 4 130:3632:39
11. Kacper Borowski Pszczółka Start Lublin 5 129:3025:54
12. Sherron Dorsey-Walker Pszczółka Start Lublin 5 129:1625:51
13. Armani Moore Pszczółka Start Lublin 5 128:5225:46
14. Karol Gruszecki Trefl Sopot 4 128:4132:10
15. Filip Matczak PGE Spójnia Stargard 4 123:1330:48
16. Michał Chyliński Enea Astoria Bydgoszcz 4 122:5030:43
17. Mateusz Zębski King Szczecin 4 122:4530:41
18. Filip Zegzuła HydroTruck Radom 4 122:4430:41
19. Nickolas Neal HydroTruck Radom 4 122:3230:38
20. Daniel Gołębiowski GTK Gliwice 5 121:2924:18
21. Mateusz Dziemba Pszczółka Start Lublin 5 121:1524:15
22. Jakub Schenk King Szczecin 4 121:1430:19
23. Martin Krampelj GTK Gliwice 5 120:1024:02
24. Tomislav Gabrić Enea Astoria Bydgoszcz 4 119:5029:58
25. Deishuan Booker Anwil Włocławek 4 119:4629:57
26. Geoffrey Groselle Stelmet Enea BC Zielona Góra 5 118:4723:45
27. James Florence Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 4 117:5829:30
28. Chris Smith Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 4 117:3729:24
29. Ricky Tarrant PGE Spójnia Stargard 4 115:5929:00
30. Lester Medford Jr Pszczółka Start Lublin 5 114:2722:53
31. Wayne Blackshear PGE Spójnia Stargard 4 114:1528:34
32. Paweł Leończyk Trefl Sopot 4 113:4228:26
33. Jakub Nizioł Enea Astoria Bydgoszcz 4 112:4828:12
34. Michał Sokołowski Legia Warszawa 4 112:1628:04
35. Łukasz Frąckiewicz Enea Astoria Bydgoszcz 4 110:2127:35
36. Łukasz Koszarek Stelmet Enea BC Zielona Góra 5 110:1422:03
37. Tomasz Śnieg PGE Spójnia Stargard 4 109:5127:28
38. Kacper Młynarski PGE Spójnia Stargard 4 109:3127:23
39. Jakub Karolak Legia Warszawa 4 109:0827:17
40. Marcin Piechowicz HydroTruck Radom 4 108:4427:11
41. James Washington Polpharma Starogard Gdański 3 108:2336:08
42. Jakub Garbacz Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 4 107:2926:52
43. Bartosz Diduszko Polski Cukier Toruń 3 107:0435:41
44. Łukasz Kolenda Trefl Sopot 4 105:3926:25
45. Ivica Radić Anwil Włocławek 4 105:2626:22
46. Obie Trotter Polski Cukier Toruń 3 103:1534:25
47. Brett Prahl HydroTruck Radom 4 102:4625:42
48. Damian Kulig Polski Cukier Toruń 3 100:2133:27
49. Sacha Killeya-Jones MKS Dąbrowa Górnicza 3 100:0533:22
50. Justin Bibbins Legia Warszawa 4 99:5624:59
51. Lee Moore MKS Dąbrowa Górnicza 3 99:2033:07
52. Krzysztof Szubarga Asseco Arka Gdynia 3 99:1533:05
53. Roman Szymański Pszczółka Start Lublin 5 99:0719:49
54. Aaron Cel Polski Cukier Toruń 3 98:4632:55
55. Grzegorz Kulka Legia Warszawa 4 98:2824:37
56. Trevon Allen Polpharma Starogard Gdański 3 97:1432:25
57. Thomas Davis King Szczecin 4 97:0724:17
58. Steven Haney Polpharma Starogard Gdański 3 97:0032:20
59. Danilo Ostojić HydroTruck Radom 4 96:4824:12
60. Dominik Olejniczak Trefl Sopot 4 95:1623:49
61. Josip Sobin Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 4 95:1223:48
62. Elijah Wilson MKS Dąbrowa Górnicza 3 93:4331:14
63. Darious Moten Trefl Sopot 4 93:1723:19
64. Garlon Green Anwil Włocławek 4 92:3423:09
65. Przemysław Zamojski Anwil Włocławek 4 92:0223:01
66. Peter Olisemeka Polpharma Starogard Gdański 3 90:3730:12
67. Dariusz Wyka Legia Warszawa 4 90:2622:37
68. Filip Put Stelmet Enea BC Zielona Góra 5 89:3117:54
69. Mateusz Bartosz King Szczecin 4 88:5222:13
70. Michał Nowakowski MKS Dąbrowa Górnicza 3 88:2229:27
71. Taurean Green Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 4 88:0222:01
72. Baylee Steele PGE Spójnia Stargard 4 87:0021:45
73. Cecil Williams Stelmet Enea BC Zielona Góra 4 86:0221:31
74. Adam Łapeta King Szczecin 4 81:2120:20
75. Tyson Jay Haws Trefl Sopot 4 81:1620:19
76. Walerij Lichodiej Anwil Włocławek 4 81:1120:18
77. Martynas Paliukenas Trefl Sopot 4 79:1119:48
78. Szymon Szymański GTK Gliwice 5 79:0615:49
79. Janis Berzins Stelmet Enea BC Zielona Góra 4 78:5819:45
80. Strahinja Jovanović WKS Śląsk Wrocław 3 78:4426:15
81. Krzysztof Sulima Anwil Włocławek 4 77:5619:29
82. Michał Gabiński WKS Śląsk Wrocław 3 77:4525:55
83. Victor Rudd Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 3 77:1925:46
84. Marcin Wieluński Polski Cukier Toruń 3 76:3825:33
85. Przemysław Żołnierewicz Asseco Arka Gdynia 3 76:2925:30
86. Mateusz Szlachetka GTK Gliwice 5 76:1915:16
87. Omari Gudul PGE Spójnia Stargard 3 76:1825:26
88. Garrett Nevels WKS Śląsk Wrocław 3 76:1225:24
89. Jarosław Mokros Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 4 75:4618:57
90. Sebastian Kowalczyk Polpharma Starogard Gdański 3 75:3525:12
91. Akos Keller WKS Śląsk Wrocław 3 75:0225:01
92. Bartłomiej Wołoszyn Asseco Arka Gdynia 3 74:4424:55
93. Grzegorz Kamiński Legia Warszawa 4 73:2118:20
94. Michał Kolenda Trefl Sopot 3 72:2624:09
95. Artur Mielczarek Anwil Włocławek 4 70:0117:30
96. Adam Hrycaniuk Asseco Arka Gdynia 3 68:2522:48
97. Jamel Morris Legia Warszawa 3 68:1122:44
98. Grzegorz Surmacz Polpharma Starogard Gdański 3 67:0322:21
99. Dominik Wilczek King Szczecin 4 66:5816:45
100. Daniel Szymkiewicz Stelmet Enea BC Zielona Góra 4 66:5316:43
101. Michał Aleksandrowicz Enea Astoria Bydgoszcz 4 66:4216:41
102. Kacper Radwański GTK Gliwice 3 66:3222:11
103. Shawn King Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 4 64:3516:09
104. Wojciech Czerlonko Asseco Arka Gdynia 3 59:4619:55
105. Filip Dylewicz Asseco Arka Gdynia 3 58:4119:34
106. Daniel Wall HydroTruck Radom 4 58:2514:36
107. Ivan Ramljak WKS Śląsk Wrocław 2 56:2328:12
108. Kasey Hill King Szczecin 3 55:3818:33
109. Adam Linowski Legia Warszawa 4 55:1313:48
110. Szymon Ryżek Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 4 54:5813:45
111. Elijah Stewart WKS Śląsk Wrocław 3 53:5317:58
112. Michał Krasuski Enea Astoria Bydgoszcz 3 51:2217:07
113. Aleksander Perka Polski Cukier Toruń 3 50:3816:53
114. Kamil Łączyński Pszczółka Start Lublin 3 49:0416:21
115. Tre Bussey Anwil Włocławek 4 49:0312:16
116. Jakub Musiał WKS Śląsk Wrocław 3 48:4316:14
117. Mikołaj Witliński Asseco Arka Gdynia 3 47:2815:49
118. Marcin Malczyk Asseco Arka Gdynia 3 47:2115:47
119. Mateusz Kostrzewski PGE Spójnia Stargard 2 47:1023:35
120. Adrian Bogucki Anwil Włocławek 4 46:3911:40
121. Marcin Nowakowski Enea Astoria Bydgoszcz 4 44:5311:13
122. Samuel Miller Polpharma Starogard Gdański 2 44:3722:19
123. Michał Samsonowicz Polski Cukier Toruń 3 44:3614:52
124. Mariusz Konopatzki Legia Warszawa 3 42:4114:14
125. Mikołaj Kurpisz HydroTruck Radom 3 39:3413:11
126. Ivan Karačić MKS Dąbrowa Górnicza 3 39:1213:04
127. Damian Jeszke Pszczółka Start Lublin 5 37:5707:35
128. Mikołaj Ratajczak MKS Dąbrowa Górnicza 2 36:4418:22
129. Marek Piechowicz MKS Dąbrowa Górnicza 3 36:2812:09
130. Michał Kroczak MKS Dąbrowa Górnicza 2 35:4217:51
131. Aleksander Dziewa WKS Śląsk Wrocław 2 34:0417:02
132. Aleksander Lewandowski HydroTruck Radom 4 34:0108:30
133. Jakub Motylewski MKS Dąbrowa Górnicza 3 32:3510:52
134. Kacper Gordon WKS Śląsk Wrocław 2 31:0615:33
135. Jakub Kobel King Szczecin 3 30:2310:08
136. Mateusz Kaszowski Asseco Arka Gdynia 3 30:1010:03
137. Wojciech Tomaszewski Anwil Włocławek 4 29:0707:17
138. Witalij Kowalenko Trefl Sopot 4 27:4506:56
139. Marcin Dymała Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 3 26:0508:42
140. Bartłomiej Pelczar Pszczółka Start Lublin 5 24:5805:00
141. Łukasz Diduszko GTK Gliwice 5 24:2404:53
142. Maksymilian Zagórski WKS Śląsk Wrocław 3 21:4307:14
143. Bartosz Majewski GTK Gliwice 4 20:1605:04
144. Szymon Tomczak WKS Śląsk Wrocław 3 19:1206:24
145. Jan Wójcik WKS Śląsk Wrocław 2 18:5209:26
146. Przemysław Kuźkow Legia Warszawa 4 18:3904:40
147. Jakub Kondraciuk Polski Cukier Toruń 3 18:0806:03
148. Markus Loncar Enea Astoria Bydgoszcz 2 17:4608:53
149. Andrzej Pluta Anwil Włocławek 3 15:5805:19
150. Jakub Sadowski Legia Warszawa 3 14:4804:56
151. Szymon Walczak PGE Spójnia Stargard 4 11:3502:54
152. Marcin Kowalczyk Asseco Arka Gdynia 2 10:4705:24
153. Konrad Dawdo MKS Dąbrowa Górnicza 2 10:0005:00
154. Mateusz Itrich Polpharma Starogard Gdański 2 09:3404:47
155. Radosław Chorab Polpharma Starogard Gdański 3 08:0802:43
156. Kacper Porada Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 05:5201:57
157. Benjamin Didier-Urbaniak Legia Warszawa 3 05:2501:48
158. Filip Siewruk PGE Spójnia Stargard 2 05:0702:34
159. Patryk Stankowski HydroTruck Radom 3 04:0101:20
160. Maciej Adamkiewicz King Szczecin 2 02:2501:13
161. Sebastian Rompa Trefl Sopot 2 01:3300:47
162. Patryk Pułkotycki Trefl Sopot 2 01:0500:33