HydroTruck Radom
74 : 86 17:22 | 18:18 | 17:21 | 22:25
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Etap I - 22 kolejka | 04.03.2020 17:30
Sędziowie: Marek Maliszewski, Arnauld Kom Njilo, Tomasz Tybor | Komisarz: Zbigniew Błażkowski

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystenci: Łukasz Jakóbczak, Marek Popiołek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Paweł Krefft DNP                                   
4 Marcin Piechowicz 2 24:311/2 50.00/5 0.01/7 14.3   2 4 6 4 1 2 3 2 1 1 6 -6
11 Obie Trotter 11 35:424/7 57.11/7 14.35/14 35.7     3 3 4 2 2 2 2     9 -8
14 Rod Camphor 25 33:216/9 66.73/8 37.59/17 52.94/4 100.03   3 8 1 8 5     1 23 -5
15 Adrian Bogucki 9 32:224/8 50.0   4/8 50.01/2 50.03 7 10 1 3 1   1 1 1 17 -3
16 Daniel Wall 3 08:50   1/1 100.01/1 100.0     1 1       1       3 -4
22 Carl Lindbom 7 31:102/5 40.00/2 0.02/7 28.63/5 60.01 3 4 1 2 4 1 1 1   6 -8
25 Wojciech Wątroba 2 04:581/1 100.0   1/1 100.0   1   1   1           3 -4
29 Filip Zegzuła 1 08:550/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.01   1   1 1       1 -1 -12
33 Artur Mielczarek 14 20:112/3 66.73/4 75.05/7 71.41/2 50.0  2 2     1   1     14 -10
Drużyna   1 1   1
Suma 74 200:00 20/36 55.6 8/28 28.6 28/64 43.8 10/15 66.7 11 20 31 18 11 19 12 7 3 4 80  

Stelmet Enea BC Zielona Góra

Trener: Žan Tabak. Asystenci: Arkadiusz Miłoszewski, Mariusz Niedbalski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Drew Gordon 8 18:544/5 80.0   4/5 80.0   1 3 4 1 2 1 1 1 2   14 10
1 Jarosław Zyskowski 9 26:303/6 50.01/2 50.04/8 50.0   1 3 4 3 2 2 1 2   1 13 5
3 Kacper Traczyk DNP                                   
7 George King 1 17:170/1 0.00/3 0.00/4 0.01/2 50.01 3 4 1 2 1         1 3
8 Mikołaj Witliński DNP                                   
11 Marcel Ponitka 1 23:290/4 0.00/1 0.00/5 0.01/2 50.01 2 3 1 1 1   1   2 0 15
12 Ludvig Hakanson 16 26:242/3 66.74/8 50.06/11 54.5     2 2   2   1 1     13 1
13 Kacper Mąkowski DNP                                   
21 Tony Meier 17 26:344/5 80.03/6 50.07/11 63.6   1 2 3 2 4     1 1   20 7
32 Joe Thomasson 10 26:243/4 75.00/1 0.03/5 60.04/4 100.0  2 2 5 1 3 3   1   13 6
41 Ivica Radić 13 21:066/9 66.7   6/9 66.71/2 50.01 4 5 1 2 3 3 1     13 2
55 Łukasz Koszarek 11 13:231/1 100.03/3 100.04/4 100.0     2 2 2 3           15 11
Drużyna   2 2   1
Suma 86 200:01 23/38 60.5 11/24 45.8 34/62 54.8 7/10 70 6 23 29 16 19 11 9 7 4 3 102  
  HydroTruck Radom Stelmet Enea BC Zielona Góra
Punkty ze strat 13 10
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/28) 60.7 42 (21/33) 63.6
Punkty drugiej szansy 10 8
Punkty szybkiego ataku 7 8
Punkty z ławki 20 38
  HydroTruck Radom Stelmet Enea BC Zielona Góra
Najwyższe prowadzenie 1 (15-14) 12 (62-74)
Najwyższa seria punktowa 5 (15-14) 8 (15-22)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 01:41 37:54