Stelmet Enea BC Zielona Góra
87 : 65 26:17 | 25:18 | 20:16 | 16:14
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 10 kolejka | 28.11.2019 17:30
Sędziowie: Marcin Kowalski, Roman Putyra, Sławomir Moszakowski | Komisarz: Marek Pałus

Stelmet Enea BC Zielona Góra

Trener: Žan Tabak. Asystenci: Arkadiusz Miłoszewski, Mariusz Niedbalski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Drew Gordon 10 24:453/4 75.0   3/4 75.04/4 100.02 3 5 4   6   1     19 26
1 Jarosław Zyskowski 17 31:094/9 44.41/1 100.05/10 50.06/6 100.01   1   2 3   1   1 14 14
3 Kacper Traczyk 0 01:57              1 1               1 1
10 Miłosz Góreńczyk 0 01:21            1   1               1 1
11 Marcel Ponitka 8 20:431/2 50.02/6 33.33/8 37.5     3 3 1 3 2 3 1     5 7
12 Ludvig Hakanson 11 23:382/2 100.02/4 50.04/6 66.71/2 50.0  5 5 6 2 2 3       16 16
13 Kacper Mąkowski 1 01:57         1/2 50.0  1 1     1         1 1
21 Tony Meier 16 25:073/4 75.03/3 100.06/7 85.71/2 50.01 3 4 3 2 2 1 2 2   24 28
32 Joe Thomasson 9 26:584/9 44.40/1 0.04/10 40.01/1 100.0  1 1 2 3 2 1 1     6 4
35 Przemysław Zamojski 4 10:29   1/2 50.01/2 50.01/2 50.0  6 6   4 2 1 1     8 5
41 Ivica Radić 6 15:153/7 42.90/1 0.03/8 37.50/2 0.01 3 4   1 1 2       1 -4
55 Łukasz Koszarek 5 16:411/3 33.31/5 20.02/8 25.0   1 1 2 3 2           4 11
Drużyna   3 3   1
Suma 87 200:00 21/40 52.5 10/23 43.5 31/63 49.2 15/21 71.4 7 27 34 19 19 21 11 7 2 1 100  

Asseco Arka Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystenci: Piotr Blechacz, Kamil Sadowski, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Leyton Hammonds 11 20:431/2 50.01/4 25.02/6 33.36/6 100.0  1 1 1 4 4 3 1   1 7 -20
3 Josh Bostic 15 27:413/7 42.91/6 16.74/13 30.86/8 75.02 1 3 5 2 5 1     1 11 -24
4 Armani Moore 4 24:022/4 50.0   2/4 50.00/1 0.0  2 2 2 3 2 3 2 1   5 -19
7 Krzysztof Szubarga 3 21:590/2 0.01/6 16.71/8 12.5     1 1   1 2 4       -7 -19
10 Ben Emelogu 6 17:372/4 50.00/2 0.02/6 33.32/2 100.02 2 4 3 4 1 2       7 -3
11 Bartłomiej Wołoszyn 11 25:151/1 100.03/4 75.04/5 80.0     5 5 1 2   2       14 -6
14 Wojciech Czerlonko 3 06:32   1/3 33.31/3 33.3           1           1 0
23 Grzegorz Kamiński 0 06:440/1 0.00/2 0.00/3 0.0     1 1 1 1           -1 -1
33 Devonte Upson 4 21:392/3 66.7   2/3 66.7   1 3 4 1 1 2 2 2     8 -20
34 Adam Hrycaniuk 6 18:212/2 100.0   2/2 100.02/4 50.03 5 8 1 3 2 1       12 -2
77 Marcin Kowalczyk DNP                                   
91 Dariusz Wyka 2 09:281/3 33.30/2 0.01/5 20.0   1 2 3       1 1     1 4
Drużyna   1 1    
Suma 65 200:01 14/29 48.3 7/29 24.1 21/58 36.2 16/21 76.2 9 23 32 15 22 18 19 6 1 2 58