Twarde Pierniki Toruń
82 : 95 23:30 | 19:28 | 17:14 | 23:23
BM Stal Ostrów Wielkopolski
Etap I - 3 kolejka | 09.10.2022 15:30
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Tomasz Szczurewski, Krzysztof Tuński | Komisarz: Grzegorz Potęga

Twarde Pierniki Toruń

Trener: Miloš Mitrović. Asystent: Jarosław Zawadka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jordan Burns 4 30:442/4 50.00/8 0.02/12 16.7     2 2 6 3   4 4     2 1
2 Wojciech Tomaszewski 11 21:165/5 100.00/1 0.05/6 83.31/2 50.0  2 2 1 1 3 2       10 -12
3 Aleksander Griszczuk DNP                                   
5 Aaron Cel 9 28:453/4 75.00/2 0.03/6 50.03/3 100.01 6 7 5 3 2 3 1     16 7
7 Kacper Gordon 8 10:431/1 100.02/2 100.03/3 100.0         1   2 1       8 -12
8 Wit Szymański DNP                                   
10 Mateusz Kruszkowski DNP                                   
14 Marcus Burk 19 34:323/8 37.54/11 36.47/19 36.81/1 100.01 5 6 3 1 2 1 1 1 2 17 -14
21 Bartosz Diduszko 12 21:572/3 66.72/3 66.74/6 66.72/2 100.0  2 2   4 3 1     1 11 2
33 Stefan Kenić 13 28:002/7 28.61/1 100.03/8 37.56/9 66.72 4 6 3 3 6       3 14 -19
34 Szymon Janczak 0 00:480/2 0.0   0/2 0.0   1   1   1           -1 -4
50 Joey Brunk 6 23:153/5 60.0   3/5 60.0   2 3 5 2 3   1   2 1 12 -14
Drużyna   3 3    
Suma 82 200:00 21/39 53.8 9/28 32.1 30/67 44.8 13/17 76.5 7 27 34 21 19 18 13 6 3 7 89  

BM Stal Ostrów Wielkopolski

Trener: Andrzej Urban. Asystent: Konrad Kaźmierczyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Krzysztof Rozpędowski DNP                                   
4 Quentin Snider 2 14:151/4 25.00/2 0.01/6 16.7     2 2 1 2     1     1 3
6 Mateusz Zębski DNP                                   
9 Filip Siewruk DNP                                   
11 Aleksander Załucki 6 11:101/2 50.01/3 33.32/5 40.01/1 100.01   1   1 1       1 4 -3
15 Ojars Silins 7 23:22   2/5 40.02/5 40.01/2 50.0  5 5 2 2 1 2 1 4   13 8
21 Aigars Skele 16 25:454/8 50.01/3 33.35/11 45.55/6 83.31 3 4 7 3 4 4 1   1 17 10
23 Jacek Rutecki DNP                                   
30 Jakub Garbacz 27 36:380/3 0.07/13 53.87/16 43.86/7 85.71 4 5 4 4 3         26 13
42 Nemanja Djurišić 7 22:323/5 60.00/1 0.03/6 50.01/2 50.02 3 5 4 3 2 3 1     10 -4
77 Damian Kulig 16 34:063/5 60.01/5 20.04/10 40.07/7 100.02 8 10 3 2 5   3 3   29 22
99 Adonis Thomas 14 32:127/12 58.30/3 0.07/15 46.7   6 2 8 2 2 3 2     1 14 16
Drużyna 3 4 7    
Suma 95 200:00 19/39 48.7 12/35 34.3 31/74 41.9 21/25 84 16 31 47 23 19 19 11 7 7 3 114  
  Twarde Pierniki Toruń BM Stal Ostrów Wielkopolski
Punkty ze strat 7 12
Punkty w "pomalowanym" 30 (15/31) 48.4 32 (16/31) 51.6
Punkty drugiej szansy 6 8
Punkty szybkiego ataku 8 14
Punkty z ławki 32 29
  Twarde Pierniki Toruń BM Stal Ostrów Wielkopolski
Najwyższe prowadzenie 2 (5-3) 16 (42-58)
Najwyższa seria punktowa 9 (74-77) 8 (74-85)
Zmiany prowadzenia 8
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 01:10 38:36