Timeout Polonia 1912 Leszno
79 : 71 23:20 | 26:16 | 16:20 | 14:15
Miasto Szkła Krosno
Etap I - 23 kolejka | 12.02.2020 20:00
Sędziowie: Marek Januszonek, Radosław Szagun, Mirosław Wysocki | Komisarz: Dariusz Konecki

Timeout Polonia 1912 Leszno

Trener: Radosław Hyży

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Dawid Sączewski 6 19:590/5 0.01/2 50.01/7 14.33/6 50.0  2 2 1 1 5 3     2 -3 -2
3 Michał Samolak DNP                                   
9 Radosław Trubacz 14 29:491/3 33.34/8 50.05/11 45.5     6 6 2 4     2     18 9
11 Stanferd Sanny 0 15:290/2 0.00/1 0.00/3 0.0           3           -3 -6
13 Kamil Chanas 23 30:262/9 22.26/9 66.78/18 44.41/4 25.0  2 2 1 2 4 3 3     13 6
18 Szymon Milczyński 6 30:463/3 100.0   3/3 100.0   5 3 8 5 4 3 1 2 1   21 15
31 Jakub Krawczyk DNP                                   
33 Nikodem Sirijatowicz 13 26:293/9 33.32/4 50.05/13 38.51/2 50.01 4 5 7 5 4 1 1     16 14
43 Michał Jodłowski 7 10:562/2 100.0   2/2 100.03/4 75.01 3 4   1 3 1   1   10 -9
44 Hubert Pabian 10 36:060/2 0.01/2 50.01/4 25.07/10 70.0  10 10 2   6 1 2 1   18 13
Drużyna 2 1 3   1
Suma 79 200:00 11/35 31.4 14/26 53.8 25/61 41 15/26 57.7 7 30 37 18 20 25 10 10 3 2 90  

Miasto Szkła Krosno

Trener: Marcin Radomski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Dariusz Oczkowicz 14 30:454/6 66.72/5 40.06/11 54.5   2 1 3 2 5 2 1 1   1 14 -7
7 Damian Ciesielski 7 16:333/5 60.0   3/5 60.01/4 25.0  2 2 1 3 4 2       3 4
8 Mikołaj Smarzy DNP                                   
9 Krzysztof Spała 3 17:070/3 0.01/3 33.31/6 16.7     2 2   1 2 2       -2 -8
10 Alan Czujkowski 7 30:281/4 25.01/6 16.72/10 20.02/2 100.0  4 4   2 2 3 2 1 2 3 -17
15 Paweł Śpica 10 27:231/4 25.02/5 40.03/9 33.32/2 100.01   1 2 3 1 1 1     7 7
21 Julian Jasiński 6 17:082/5 40.0   2/5 40.02/2 100.02 6 8 1 4 1 1       11 4
23 Norbert Ziółko DNP                                   
24 Marcin Dymała 9 20:362/6 33.31/6 16.73/12 25.02/2 100.03 5 8 3 1 3 3 2     10 -15
30 Kacper Walciszewski DNP                                   
33 Maciej Żmudzki 11 20:154/4 100.0   4/4 100.03/5 60.03 4 7   3 4   2 1   19 3
57 Łukasz Ratajczak 4 19:452/5 40.0   2/5 40.0   2 5 7 1 4 1 2       7 -11
Drużyna 1 1 2    
Suma 71 200:00 19/42 45.2 7/25 28 26/67 38.8 12/17 70.6 13 29 42 10 26 20 15 8 2 3 72