Weegree AZS Politechnika Opolska
104 : 101 16:25 | 22:22 | 25:16 | 22:22 | d: 19:16
Miasto Szkła Krosno
Etap I - 17 kolejka | 12.01.2020 17:00
Sędziowie: Rafał Zuchowicz, Jacek Litawa, Mirosław Wysocki | Komisarz: Bartłomiej Wojdak

Weegree AZS Politechnika Opolska

Trener: Rafał Knap. Asystent: Jędrzej Suda

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Patryk Wilk 0 02:01                    1           0 2
6 Tomasz Ochońko 12 40:015/8 62.50/4 0.05/12 41.72/3 66.71 2 3 2   3 2       7 7
10 Wojciech Leszczyński 16 27:503/7 42.91/1 100.04/8 50.07/7 100.02   2 2 2 4   1     17 -8
11 Aleksander Załucki 9 15:201/2 50.02/6 33.33/8 37.51/2 50.0  3 3 2 2 1 3       5 -4
13 Tomasz Krzywdziński 12 21:235/6 83.30/2 0.05/8 62.52/4 50.03 2 5 4 3 2 3 1     14 -6
14 Adam Cichoń 12 23:374/6 66.7   4/6 66.74/5 80.04 4 8 1 3 4   1   1 19 9
31 Adam Skiba 20 26:096/9 66.72/3 66.78/12 66.72/2 100.0  2 2 8 5 3 1 2     27 2
35 Michał Krawiec DNP                                   
51 Adam Kaczmarzyk 19 41:546/11 54.51/3 33.37/14 50.04/5 80.02 6 8 3 4 5 1 2 1 1 24 6
77 Maciej Milun DNP                                   
87 Maciej Leszczyński 0 08:190/1 0.0   0/1 0.0           2         1 -1 8
91 Daniel Dawdo 4 18:261/1 100.0   1/1 100.02/5 40.0        2 4 2   1   0 -1
Drużyna 1 1 2    
Suma 104 225:00 31/51 60.8 6/19 31.6 37/70 52.9 24/33 72.7 12 19 31 22 24 26 12 7 2 3 112  

Miasto Szkła Krosno

Trener: Marcin Radomski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Dariusz Oczkowicz 4 18:042/3 66.70/4 0.02/7 28.6     2 2 1 2           2 -7
7 Damian Ciesielski 9 17:013/3 100.0   3/3 100.03/3 100.01 2 3 7 4 2         19 -1
8 Mikołaj Smarzy 0 05:01                                0 0
9 Krzysztof Spała 8 26:171/4 25.02/3 66.73/7 42.9     4 4 3 5 1     1   12 7
10 Alan Czujkowski 25 42:344/5 80.05/7 71.49/12 75.02/4 50.02 4 6 4 3 7   3 1 1 34 0
15 Paweł Śpica 7 29:282/4 50.01/11 9.13/15 20.0   1 1 2 2 3 2 2 3     0 -12
23 Norbert Ziółko DNP                                   
24 Marcin Dymała 36 39:0910/14 71.43/7 42.913/21 61.97/8 87.52 2 4 5 3 9 7       29 4
30 Kacper Walciszewski 0 02:260/2 0.0   0/2 0.0                       -2 -3
33 Maciej Żmudzki 10 34:354/6 66.7   4/6 66.72/2 100.04 7 11 1 3 2 2 1     19 -7
34 Mateusz Kasiński 2 10:251/2 50.0   1/2 50.0     1 1   3 1     1 1 3 4
Drużyna 4 3 7   5
Suma 101 225:00 27/43 62.8 11/32 34.4 38/75 50.7 14/17 82.4 10 23 33 23 26 24 11 7 3 2 116