STK Czarni Słupsk
79 : 75 20:25 | 18:19 | 21:18 | 20:13
Rawlplug Sokół Łańcut
O 3 miejsce - 1 mecz | 11.05.2019 19:00
Sędziowie: Dariusz Nejman, Marek Januszonek, Paweł Pacek | Komisarz: Leszek Pujdak

STK Czarni Słupsk

Trener: Robert Jakubiak. Asystent: Mantas Cesnauskis

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrian Kordalski 19 37:587/12 58.31/2 50.08/14 57.12/2 100.01 5 6 16   3 2 3     36 9
5 Wojciech Jakubiak 15 25:113/4 75.03/7 42.96/11 54.5   2 1 3 3 2 1 1       15 -3
6 Patryk Wieczorek 12 16:511/1 100.03/5 60.04/6 66.71/2 50.0      1 2 1 2 4     12 2
7 Mikołaj Chmura DNP                                   
8 Bartosz Sprengel DNP                                   
9 Łukasz Seweryn 8 29:592/3 66.71/6 16.73/9 33.31/2 50.0  4 4 2 3 1   1     8 11
10 Szymon Długosz DNP                                   
12 Hubert Wyszkowski 0 10:01   0/1 0.00/1 0.0           2 1         -1 -7
13 Krystian Gładikowski DNP                                   
14 Szymon Rduch 2 21:291/5 20.00/2 0.01/7 14.3     5 5 2 2   1       2 -4
16 Damian Cechniak 12 29:275/9 55.6   5/9 55.62/5 40.02 4 6 1 4 5 1   1   12 8
29 Patryk Pełka 11 29:055/8 62.50/4 0.05/12 41.71/5 20.03 8 11 1 3 2   2 4 1 18 4
Drużyna   3 3   2
Suma 79 200:01 24/42 57.1 8/27 29.6 32/69 46.4 7/16 43.8 8 27 35 26 18 14 7 10 5 1 102  

Rawlplug Sokół Łańcut

Trener: Dariusz Kaszowski. Asystent: Mateusz Leja

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Rafał Kulikowski 6 27:162/4 50.00/1 0.02/5 40.02/2 100.03 2 5 5 3 3 4 1   1 10 -13
7 Kamil Zywert 12 35:254/9 44.41/2 50.05/11 45.51/1 100.0  7 7 8 3 1 4 1   2 18 -2
9 Bartłomiej Karolak 2 24:571/2 50.00/4 0.01/6 16.7     2 2 3 4 1         2 -8
10 Filip Małgorzaciak 30 36:006/11 54.55/6 83.311/17 64.73/5 60.01 7 8 4   4         34 -3
13 Szymon Szymański 10 27:355/7 71.40/3 0.05/10 50.00/1 0.01 5 6 3 3 1 1 1 1 1 14 -3
15 Maciej Klima 2 17:230/4 0.0   0/4 0.02/5 40.02 4 6   1 3 2 2     1 8
20 Maciej Noga DNP                                   
22 Maciej Mroziak DNP                                   
24 Wiktor Sewioł 11 23:414/8 50.0   4/8 50.03/4 75.01 4 5 1   4 3 1   1 10 1
37 Filip Pruefer 2 07:421/3 33.3   1/3 33.3             1 1       -1 0
Drużyna   2 2    
Suma 75 199:59 23/48 47.9 6/16 37.5 29/64 45.3 11/18 61.1 8 31 39 24 14 18 15 6 1 5 88