AZS Politechnika Poznań
51 : 58 12:20 | 15:12 | 13:19 | 11:7
ACK UTH Rosa Radom
Etap I - 10 kolejka | 30.11.2014 19:45
Sędziowie: Jacek Dolski, Jacek Litawa, Rafał Zuchowicz | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

AZS Politechnika Poznań

Trener: Waldemar Mendel

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Albert Krawiec 0 09:500/2 0.00/1 0.00/3 0.00/2 0.0  2 2 1 2 2 1       -3 2
7 Tomasz Baszak 7 29:123/11 27.30/4 0.03/15 20.01/1 100.01 1 2 2 3 3 4 1   1 -4 -9
8 Mateusz Rutkowski 5 24:331/2 50.01/6 16.72/8 25.0     2 2 1 3 2 4 2     0 -13
9 Karol Tyborowski 2 07:281/5 20.0   1/5 20.0   3 1 4   1 1         2 5
10 Michał Szydłowski 12 28:264/9 44.4   4/9 44.44/7 57.1  3 3   3 5 3 3   1 7 -15
13 Michał Wielechowski 3 16:380/2 0.01/4 25.01/6 16.70/2 0.01   1   3 1         -3 -18
16 Konrad Rzeczkowski 4 23:342/3 66.70/5 0.02/8 25.00/1 0.0  5 5 4 1 1 5 2     3 9
20 Maciej Rostalski 13 27:276/8 75.00/1 0.06/9 66.71/4 25.02 6 8 2 1 4 2 5     20 4
24 Piotr Janowski 2 08:45   0/1 0.00/1 0.02/2 100.0  1 1     1         2 3
55 Adam Wiciak 0 05:33              1 1 1 1           2 2
91 Szymon Budnikowski 3 18:341/3 33.3   1/3 33.31/3 33.34 3 7 2 2 4 3 1 2   8 -5
Drużyna 5 1 6    
Suma 51 200:00 18/45 40 2/22 9.1 20/67 29.9 9/22 40.9 11 25 36 13 20 24 22 14 2 2 34  

ACK UTH Rosa Radom

Trener: Karol Gutkowski. Asystent: Piotr Kardaś

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Mikołaj Stopierzyński 9 24:502/7 28.61/1 100.03/8 37.52/3 66.71 2 3 1 4 2 3 2     6 0
5 Piotr Kardaś 3 08:17   1/2 50.01/2 50.0         1 2   5 1     -1 1
6 Łukasz Sobuta 5 08:282/2 100.0   2/2 100.01/2 50.0      1 4 2         5 -5
7 Konrad Kapturski 10 31:144/7 57.10/2 0.04/9 44.42/3 66.72 12 14   3 2   2 1   21 11
10 Filip Zegzuła 2 16:221/4 25.00/1 0.01/5 20.00/1 0.0  3 3   1 1 4 4     0 1
18 Artur Pabianek DNP                                   
22 Kamil Czajkowski 0 02:180/1 0.0   0/1 0.0   1   1   1   3       -3 -3
25 Robert Cetnar 13 40:004/7 57.11/3 33.35/10 50.02/2 100.05 6 11   1 2 2 2 1   20 7
32 Maciej Parszewski DNP                                   
33 Mateusz Gos 0 00:05                                0 0
34 Łukasz Bonarek 6 29:253/7 42.90/4 0.03/11 27.30/2 0.0  4 4 1 4 2 1 1   1 1 10
55 Jakub Schenk 10 39:014/6 66.70/1 0.04/7 57.12/2 100.0  7 7 6 4 8 9 1   1 12 13
Drużyna 1 4 5 1 1
Suma 58 200:00 20/41 48.8 3/14 21.4 23/55 41.8 9/15 60 9 34 43 10 24 19 27 13 2 2 61