TKM Włocławek
59 : 54 18:18 | 10:13 | 16:18 | 15:5
Gama Starogard Gdański
Półfinały - Grupa I | 21.02.2014 16:00
Sędziowie: Marek Januszonek, Arkadiusz Gajda | Komisarz: Przemysław Lipka

TKM Włocławek

Trener: Grzegorz Kożan. Asystent: Wojciech Boblewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Sebastian Witwicki 5 32:111/2 50.01/6 16.72/8 25.0     7 7 1 3 4 2 1 1   7 11
5 Hubert Kruszczyński 0 18:120/1 0.00/1 0.00/2 0.0     2 2 2 2 1 4       -2 1
6 Patryk Spojda 7 13:502/4 50.01/2 50.03/6 50.0     3 3 2 1 1 2 1     8 -6
7 Oskar Trendowicz 2 14:510/2 0.00/1 0.00/3 0.02/2 100.01   1   4 1 3       -3 -3
8 Juliusz Barański 10 18:533/4 75.01/2 50.04/6 66.71/2 50.01 2 3   4 1   1     11 8
9 Dawid Rypiński DNP                                   
10 Kacper Wronkowski 0 21:480/2 0.0   0/2 0.00/2 0.03 4 7 1 3 2 2 4   1 6 4
11 Dominik Olejniczak 4 30:302/6 33.3   2/6 33.30/2 0.02 13 15 2 1 2 3   7   19 8
12 Mikołaj Witliński 31 36:016/13 46.24/12 33.310/25 40.07/8 87.53 11 14 1 2 5 6 2 6 2 32 13
13 Adrian Warszawski 0 12:530/1 0.00/3 0.00/4 0.00/2 0.01 1 2   3 1 2     1 -6 -6
14 Tomasz Krzywdziński 0 00:51                                0 -5
15 Michał Sobczak DNP                                   
Drużyna 2 2 4    
Suma 59 200:00 14/35 40 7/27 25.9 21/62 33.9 10/18 55.6 11 43 54 9 23 18 24 9 14 4 72  

Gama Starogard Gdański

Trener: Krzysztof Piątkowski. Asystent: Wojciech Myszk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcin Słowikowski 0 10:530/1 0.00/1 0.00/2 0.0   2   2   1   1 2   1 1 -7
5 Piotr Rózga DNP                                   
6 Paweł Kraśniewski 5 29:042/7 28.6   2/7 28.61/4 25.02 5 7 2 4 4 2 2   4 6 2
8 Szymon Tylkowski 0 00:03                                0 0
9 Filip Struski 16 38:374/14 28.62/12 16.76/26 23.12/4 50.05 8 13 1 4 4 5 3 4 2 10 -7
10 Przemysław Michałowski 2 12:100/1 0.00/2 0.00/3 0.02/2 100.0  1 1   1 1         0 3
11 Piotr Bieliński 0 18:520/4 0.0   0/4 0.0   1 2 3   1         3 -1 1
12 Krystian Reszka DNP                                   
13 Mateusz Megger 0 17:460/3 0.00/2 0.00/5 0.0   3 2 5   1     2   2 2 -9
14 Szymon Radomski 8 32:351/3 33.32/6 33.33/9 33.3   1 2 3   4 2 2 2     5 -3
15 Kacper Radwański 23 40:003/11 27.33/10 30.06/21 28.68/8 100.0  3 3   3 12 3 2   2 10 -5
Drużyna 4 5 9    
Suma 54 200:00 10/44 22.7 7/33 21.2 17/77 22.1 13/18 72.2 14 23 37 3 19 23 13 13 4 14 33