Polpharma Starogard Gdański
76 : 95 18:20 | 19:21 | 20:30 | 19:24
Czarni Słupsk
Etap I - Kolejka 4 | 20.10.2012 18:00
Sędziowie: Janusz Calik, Maciej Kotulski, Grzegorz Czajka | Komisarz: Ryszard Łabędź

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Jarosław Drewa, Bartosz Sarzało

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Filip Rajkowski DNP                                   
5 Marcin Nowakowski 8 23:104/6 66.70/1 0.04/7 57.1   1 2 3 1 1         1 9 -16
6 Kacper Radwański 0 02:07                    2           0 0
7 Jawan Carter 11 30:052/3 66.71/5 20.03/8 37.54/6 66.7  1 1 3 2 5 3 1     6 -15
8 Aleksander Lichodzijewski DNP                                   
9 Wojciech Fraś 2 05:44         2/2 100.0          1 1       1 -3
10 Bartosz Sarzało 0 09:100/1 0.0   0/1 0.0   1 2 3     1         2 0
11 Uroš Mirković 15 27:083/9 33.31/2 50.04/11 36.46/8 75.02 2 4 2 4 6 1 2 1   14 -8
12 Daniel Szymkiewicz 2 25:071/2 50.00/1 0.01/3 33.3     1 1 2   2 1 1     3 -9
13 Ben McCauley 24 30:168/11 72.72/5 40.010/16 62.52/2 100.02 2 4 2 2 3 2     1 22 -18
15 Łukasz Majewski 7 30:331/5 20.01/3 33.32/8 25.02/2 100.0  5 5   4 2 1 1 1   7 -19
18 Zbigniew Białek 7 16:401/1 100.01/1 100.02/2 100.02/2 100.0  2 2   3 3 1 1     9 -7
Drużyna   2 2    
Suma 76 200:00 20/38 52.6 6/18 33.3 26/56 46.4 18/22 81.8 6 17 23 10 18 23 10 6 2 2 73  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Marius Linartas. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan, Algirdas Milonas

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Nowakowski 3 10:310/1 0.01/2 50.01/3 33.3     1 1   5           2 12
7 Marcin Dutkiewicz 5 12:491/2 50.01/2 50.02/4 50.0   1 1 2 1 2 2         6 -1
8 Todd Abernethy 16 34:545/6 83.32/4 50.07/10 70.0     2 2 9 3 4 2 2     24 24
10 Oded Brandwein 0 09:170/1 0.0   0/1 0.0                       -1 -7
13 Mateusz Kostrzewski 21 27:116/10 60.03/4 75.09/14 64.3   1 2 3 2 3   1 1   1 21 20
15 Wojciech Osiński 0 01:55                        1       -1 -2
19 Valdas Dabkus 11 17:244/8 50.00/2 0.04/10 40.03/4 75.03 4 7 2 3 3 2       11 1
24 Robert Tomaszek 6 25:092/3 66.7   2/3 66.72/2 100.03 8 11 3 4 3 3 1     17 12
25 Yemi Gadri-Nicholson 19 26:568/10 80.0   8/10 80.03/6 50.01 1 2   2 4 1 1 2 1 18 13
32 Levi Knutson 14 33:542/5 40.03/8 37.55/13 38.51/2 50.0  4 4 5 1 2 1       13 23
Drużyna 2 2 4   1
Suma 95 200:00 28/46 60.9 10/22 45.5 38/68 55.9 9/14 64.3 9 23 32 22 23 18 11 5 2 2 110