BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
79 : 86 26:21 | 13:21 | 23:25 | 17:19
POLOmarket Sportino Inowrocław
Etap I - 9. kolejka | 07.11.2008 18:30
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Atlas Stal Ostrów Wlkp.

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Alan Daniels 15 32:184/5 80.02/5 40.06/10 60.01/2 50.0  1 1     1   4     15 0
5 Aaron Cook 10 16:202/3 66.72/4 50.04/7 57.1           1           7 0
6 Tomasz Ochońko 0 10:000/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1   1   4 1   1   1 0 0
7 Krzysztof Szubarga 20 35:438/14 57.11/6 16.79/20 45.01/1 100.01 2 3 4 4 4 3 2     15 0
8 Nikola Jovanović 12 33:394/7 57.11/6 16.75/13 38.51/2 50.01 5 6 2 2 1 2 1     10 0
9 Patrick Okafor 10 25:573/4 75.0   3/4 75.04/6 66.73 3 6 2 4 7 1 2     16 0
10 Łukasz Płóciennik DNP                                   
11 Vladan Jocović 0 14:030/2 0.0   0/2 0.0   5 3 8   5 1 1     1 5 0
12 Carlos Rivera 11 24:433/3 100.01/2 50.04/5 80.02/2 100.0  1 1 1 5 1 3 1     10 0
15 Łukasz Majewski 1 06:210/1 0.00/2 0.00/3 0.01/2 50.02   2   1 1         -1 0
16 Łukasz Seweryn 0 00:56   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 0
17 Sebastian Grzesiński DNP                                   
Drużyna          
Suma 79 200:00 24/40 60 7/27 25.9 31/67 46.3 10/15 66.7 13 15 28 9 27 17 10 11   2 76  

Sportino Inowrocław

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tony Lee 23 30:418/12 66.72/4 50.010/16 62.51/1 100.01 2 3 6 4 3 5       21 0
5 Hubert Wierzbicki DNP                                   
6 Michał Świderski 0 11:03   0/1 0.00/1 0.0     2 2   1           1 0
7 Marcus Crenshaw 22 26:242/5 40.02/4 50.04/9 44.412/12 100.0  2 2     9 1       18 0
8 Kyle Landry 4 18:192/5 40.0   2/5 40.0   2 2 4 1 3 2 1 1     6 0
9 David Gomez 16 34:255/7 71.41/1 100.06/8 75.03/3 100.01 4 5 1 1 3 2 1     19 0
10 Łukasz Żytko 4 14:09         4/4 100.0  1 1 1   3 2 1     5 0
11 Eddie Miller 11 37:431/2 50.02/6 33.33/8 37.53/4 75.01 3 4 5 2 4 2 2 1   15 0
12 Artur Robak 1 11:07         1/2 50.01 3 4 1 1 1         5 0
15 Łukasz Obrzut 5 16:092/2 100.0   2/2 100.01/1 100.0  3 3 1 5 1 1   1   9 0
Drużyna          
Suma 86 200:00 20/33 60.6 7/16 43.8 27/49 55.1 25/27 92.6 6 22 28 16 17 26 14 5 2   99