GTK lepsze od Śląska

2017-09-20 10:45

Beniaminek Polskiej Ligi Koszykówki, GTK Gliwice, pokonał pierwszoligowy WKS Śląsk Wrocław 99:66 w meczu towarzyskim.

2017-09-19 17:21

Zapraszamy do obejrzenia podsumowania wideo turnieju towarzyskiego Tyskie Cup 2017, w którym zagrały drużyny Polpharmy Starogard Gdański, GTK Gliwice, Asseco Gdynia i King Szczecin.

Turniej w Starogardzie, dzień II

wk | 2017-09-17 11:35

King Szczecin pokonał GTK Gliwice 93:83 i tym samym wygrał turniej Tyskie Cup w Starogardzie Gdańskim. Trzecie miejsce zajęła Polpharma, która zwyciężyła z Asseco Gdynia 72:61.

Turniej w Starogardzie, dzień I

wk | 2017-09-15 22:36

Podczas pierwszego dnia Tyskie Cup w Starogardzie Gdańskim King Szczecin pokonał Asseco Gdynia 103:61, a GTK Gliwice wygrało z Polpharmą 94:87.

Turniej w Krośnie, dzień II

wk | 2017-09-10 20:33

MKS Dąbrowa Górnicza wygrał z GTK Gliwice 96:80 w finale Turnieju o Puchar Prezydenta Krosna. Trzecie miejsce zajęła ekipa Rosy Radom, która pokonała Miasto Szkła 84:78.

Turniej w Krośnie, dzień I

wk | 2017-09-10 11:30

Podczas pierwszego dnia Turnieju o Puchar Prezydenta Krosna GTK Gliwice pokonało Rosę Radom 93:89, a MKS Dąbrowa Górnicza wygrał z gospodarzami - Miastem Szkła 77:66.

Turniej w Lesznie, dzień II

wk | 2017-09-02 23:26

Miasto Szkła Krosno pokonało GTK Gliwice 70:61 w finale turnieju o Puchar Prezydenta Leszna.

Turniej w Lesznie, dzień I

wk | 2017-09-01 22:24

W pierwszym dniu turnieju o Puchar Prezydenta Leszna GTK Gliwice wygrało z Pogonią Prudnik 89:69, a Miasto Szkła Krosno pokonało Jamalex Polonię 1912 Leszno 81:72.

GTK Gliwice po turnieju „Weekend z koszykówką”

wk | 2017-08-27 13:13

Podczas turnieju towarzyskiego „Weekend z koszykówką” beniaminek Polskiej Ligi Koszykówki, GTK Gliwice, najpierw musiał uznać wyższość Sokoła Łańcut 62:74, a następnego dnia pokonał GKS Tychy 123:73.

Reprezentant Czech w Gliwicach

gtk.gliwice.pl/wk | 2017-08-18 10:32

Lukas Palyza (27 lat, 202 cm) został nowym zawodnikiem beniaminka Polskiej Ligi Koszykówki GTK Gliwice.