Przerwa Harringtona

Drużyny | mg | 2006-03-19 21:07

Rozgrywający Stali Greg Harrington w meczu z AZS skręcił kostkę i na razie odpocznie od koszykówki.

Astoria – Czarni: Zwycięstwo uciekło sprzed nosa

Mecz - relacja | DL | 2006-03-19 16:17

Czarni mieli przewagę, Astoria pudłowała w ważnych momentach. Trójki w czwartej kwarcie pozwoliły słupszczanom wygrać 91:81.

Inne | 2006-03-19 12:26

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z derbów Kociewia, w których Polpak pokonał Polpharmę 82:80.

Łukasz Wichniarz: Ambicja to za mało

Wywiady | rozmawiał Wojciech Kukliński | 2006-03-18 23:39

- Zagraliśmy dla naszych kibiców. Ta wygrana należała im się jak nigdy – mówi Łukasz Wichniarz, rzucający kołobrzeskiej Kotwicy.

Sytuacja się klaruje

Drużyny | 2006-03-18 23:21

Stal prawie w play off po zwycięstwie nad AZS, Polonia już prawie poza play off po porażce z Prokomem. Za plecami sopocian trwa walka Anwilu, który wygrał w Zgorzelcu, z Polpakiem, który u siebie pokonał Polpharmę. Zwycięstwa Kotwicy i Śląska. Ważny sukces Czarnych w Bydgoszczy.

Apodaca wraca, ale...

Drużyny | bp | 2006-03-18 22:52

Rzucający Polpaku Rick Apodaca, który w lutym nabawił się ciężkiej kontuzji palca, niebawem wraca do Polski.

Noteć – Śląsk: Doświadczenie wygrało z ambicją

Mecz - relacja | Łukasz Borucki | 2006-03-18 21:42

Zawodnicy Noteci zagrali ambitnie, jednak doświadczenie Śląska wzięło górę. Wrocławianie wygrali w Inowrocławiu 91:70.

Polonia - Prokom: Bez niespodzianki

Mecz - relacja | psz | 2006-03-18 21:11

Gdy Jagodnik pudłował, Polonia prowadziła. Po przerwie Słoweniec trafiał, zdobył 19 punktów, a Prokom wygrał 90:84.

Kotwica – Azoty: Czwarty raz

Mecz - relacja | Wojciech Kukliński | 2006-03-18 21:08

Sidor z Hamiltonem dominowali pod koszami, Wichniarz blokował, a Kikowski uwierzył w siebie i Kotwica pokonała Unię 87:79.

Polpak – Polpharma: Mecz walki

Mecz - relacja | 2006-03-18 21:08

Polpak wygrał z Polpharmą 82:80. – W końcówce Stanton oszalał – zżymał się po meczu trener starogardzian.