Poniedziałek, 6.02.2012
TBL: Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec (powtórka) - TVP Sport (15:05 - 17:05)
NBA: Boston Celtics - Memphis Grizzlies (powtórka) - Canal + Sport (8:15 - 10:30)
NBA: Boston Celtics - Memphis Grizzlies (powtórka) - Canal + Sport (18:00 - 20:20)
Liga rosyjska: Triumph - Unics (powtórka) - Sportklub (17:00 - 18:45)
Wtorek, 7.02.2012
NBA: Miami Heat - Cleveland Cavaliers - Canal + Sport (1:30 - 4:15)
EuroPuchar: Spartak St. Petersburg - Krka Novo Mesto - Eurosport 2 (16:00 - 17:45)
Środa, 8.02.2012
Euroliga: Gescrap BB - Real Madryt - Canal + Sport (20:25 - 22:30)
NBA: Miami Heat - Cleveland Cavaliers (powtórka) - Canal + Sport (17:30 - 19:55)
Czwartek, 9.02.2012
Euroliga: Gescrap BB - Real Madryt (powtórka) - Canal + Sport (9:00 - 11:00)
Euroliga: Żalgiris Kowno - FC Barcelona - Canal + Sport (18:40 - 20:45)
NBA: Boston Celtics - Los Angeles Lakers - Canal + Sport (2:00 - 4:45)
Piątek, 10.02.2012
TBL: Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec (powtórka) - TVP Sport (11:35 - 13:35)
TBL: Mecz Gwiazd (powtórka ) - TVP Sport (23:30 - 1:20)
Euroliga: Żalgiris Kowno - FC Barcelona (powtórka) - Canal + Sport (12:00 - 14:00)
NBA: Boston Celtics - Los Angeles Lakers (powtórka) - Canal + Sport (9:30 - 11:50)
NBA: Boston Celtics - Los Angeles Lakers (powtórka) - Canal + Sport (20:00 - 22:20)
NBA: New York Knicks - Los Angeles Lakers - Canal + Sport (2:00 - 4:45)
Sobota, 11.02.2012
NBA: Boston Celtics - Los Angeles Lakers (powtórka) - Canal + Sport (10:15 - 12:35)
NBA: Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers - Canal + Sport (2:30 - 5:15)
Liga rosyjska: CSKA - Lokomotiw Kuban - Sportklub (13:45 - 16:00)
Niedziela, 12.02.2012
TBL: AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk - TVP Sport (16:45 - 19:05)
TBL: AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk (powtórka) - TVP Sport (23:25 - 1:10)
NBA: Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers (powtórka) - Canal + Sport (12:30 - 14:55)
Liga hiszpańska: Joventut - Barcelona - Sportklub (12:15 - 14:30)
Liga hiszpańska: Cajasol - Real Madryt - Sportklub (21:00 - 23:10)