Przegląd prasy TBL: 21. kolejka

Zapraszamy do naszego przeglądu artykułów prasowych po 21. kolejce Tauron Basket Ligi.

,

Gazeta Wyborcza: Hit zacięty, Anwil zwycięski

Koszykarze Anwilu Włocławek pokonali we Wrocławiu Śląsk 67:64 w 21. kolejce Tauron Basket Ligi. To ich piąte zwycięstwo z rzędu. Śląsk miał szansę na doprowadzenie do dogrywki, ale Aleksandar Mladenović spudłował rzut spod kosza na pięć sekund przed końcem. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Koszykarze Energii Czarni Słupsk rozgromili Kotwicę Kołobrzeg

Koszykarze Czarnych Słupsk pokonali na własnym parkiecie Kotwicę Kołobrzeg 95:63 i wrócili na 3. miejsce w tabeli Tauron Basket Ligi. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: ŁKS - Zastal. Kibice szydzili ze swojej drużyny. "Lepiej grać na wyjeździe"

- Tak jak w poprzednim sezonie kibice byli naszym szóstym zawodnikiem, tak teraz mogę śmiało powiedzieć, że ich wsparcia nie mamy - mówi po wysokiej porażce z Zastalem Zielona Góra Bartłomiej Szczepaniak, koszykarz ŁKS. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Co za rzut! Gracz Anwilu skończył akcję niczym w NBA

Sposób, w jaki Krzysztof Szubarga w meczu Anwilu Włocławek we Wrocławiu ze Śląskiem skończył jedną z ostatnich akcji spotkania naprawdę robi wrażenie. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Wymęczone zwycięstwo Trefla Sopot z PBG Basket Poznań

Mało przekonujące, ale cenne zwycięstwo z PBG Basket Poznań (71:64) odnieśli koszykarze Trefla. Zespół z Sopotu wciąż szuka jednak formy z końca 2011 r. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Sam Skibniewski meczu nie wygra: Anwil lepszy od Śląska

Na nic zdało się kolejne świetne spotkanie Roberta Skibniewskiego. Anwil Włocławek, odwieczny rywal Śląska, wygrał we Wrocławiu 67:64. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Mniej agresji w obronie - lepszy efekt

Mihajlo Uvalin, nowy trener Zastalu zawsze po meczu dostrzega wartość energii w grze. W niedzielę w Łodzi za energię w pierwszej połowie pochwalił gospodarzy. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Koszykarski Anwil: czas zastąpić Majewskiego Wołoszynem

Włocławek rządzi Wrocławiem - przynajmniej na koszykarskim parkiecie. Anwil pokonał na wyjeździe zespół Śląska, choć jego zawodnicy mieli niemało problemów. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Szczubiał: Mądrość koszykarska jest daleko od nas

Koszykarze Siarki Jezioro Tarnobrzeg przegrali czwarty kolejny mecz w Tauron Basket Lidze. Tym razem "jeziorowcy" okazali się gorsi od AZS-u Koszalin, któremu we własnej hali ulegli 88:93. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Fatalna passa nadal trwa. Siarka gorsza od AZS-u

Kibice Siarki Jezioro Tarnobrzeg przeżyli kolejny horror. W niedzielę ich zespół po emocjonującym meczu przegrał z AZS-em Koszalin 88:93 i poniósł dwunastą porażkę w tym sezonie. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Koszykarze Basketu postraszyli lidera

PBG Basket Poznań wygrał dwie kwarty na parkiecie lidera ekstraklasy, ale w całym meczu górą był Trefl Sopot, który zwyciężył 71:64. Czytaj więcej

Rzeczpospolita: Powtórka z historii dla Anwilu

W 21. kolejce ekstraklasy mężczyzn dwa prowadzące w tabeli zespoły wygrały swoje mecze. Czytaj więcej

Gazeta Pomorska: Anwil Włocławek zwyciężył we Wrocławiu!

W spotkaniu 21. kolejki TBL koszykarze Anwilu Włocławek w dawnym klasyku pokonał na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Czytaj więcej

Dziennik Bałtycki: Energa Czarni zatopili Kotwicę

W wielkim stylu przerwali pasmo niepowodzeń koszykarze Energi Czarnych. Brązowi medaliści upokorzyli wręcz Kotwicę Kołobrzeg. W poniedziałkowy wieczór w derbach Pomorza wygrali u siebie aż 95:63. Czytaj więcej

Dziennik Bałtycki: Wymęczone zwycięstwo Trefla

Niemiłosiernie męczyli się koszykarze sopockiego Trefla w meczu z PBG Basketem Poznań. Mimo słabej gry żółto-czarni zwyciężyli niżej notowanego rywala 71:64 i częściowo zrehabilitowali się za zeszłotygodniową porażkę z Kotwicą Kołobrzeg. Czytaj więcej