Dzięki transmisjom TVP Sport obejrzymy wszystkie spotkania półfinałów i finału, a także o trzecie miejsce oraz pięć meczów ćwierćfinałów. W TV PLK zobaczymy dwa mecze ćwierćfinałów.
Podane poniżej informacje o godzinach i datach meczów są aktualną wersją. Tracą ważność terminy play-off proponowane w komunikacie przedsezonowym, włączonym do regulaminu Tauron Basket Ligi.
W finale gra się do czterech wygranych, rywalizacja zostanie przerwana po osiągnięciu przez jeden z zespołów czwartego zwycięstwa.
Transmisje TVP Sport z finałów:
sobota 7 maja, godz. 20.15: Asseco Prokom - PGE Turów, mecz 1 retransmisja
poniedziałek 9 maja, godz. 17.50: Asseco Prokom - PGE Turów, mecz 2 retransmisja
czwartek 12 maja, godz. 17.50: PGE Turów - Asseco Prokom, mecz 3 retransmisja
sobota 14 maja, godz. 17.50: PGE Turów - Asseco Prokom, mecz 4 retransmisja
wtorek 17 maja, godz. 17.50: Asseco Prokom - PGE Turów, mecz 5 retransmisja
piątek 20 maja, godz. 17.50: PGE Turów - Asseco Prokom, mecz 6 retransmisja
poniedziałek 23 maja, godz. 17.50: Asseco Prokom - PGE Turów, mecz 7 retransmisja
Transmisje TVP Sport z meczów o trzecie miejsce:
sobota 7 maja, godz. 15.20: Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk, mecz 1 retransmisja
wtorek 10 maja, godz. 17.50: Energa Czarni Słupsk - Trefl Sopot, mecz 2 retransmisja
Wcześniejsze mecze:
Transmisje TVP Sport z ćwierćfinałów:
piątek 1 kwietnia, godz. 18: Energa Czarni - Polpharma (1) retransmisja
sobota 2 kwietnia, godz. 11: PGE Turów - PBG Basket (1) retransmisja
sobota 2 kwietnia, godz. 18: Trefl - Anwil (2) retransmisja
wtorek 5 kwietnia, godz. 20.30: Anwil - Trefl (3) retransmisja
środa 6 kwietnia, godz. 20.30: Polpharma - Energa Czarni (4) retransmisja
sobota 9 kwietnia, godz. 18: PGE Turów - PBG Basket (5) retransmisja
Transmisje TVP Sport z półfinałów:
wtorek 12 kwietnia, godz. 18: mecz 1 Asseco Prokom - Energa Czarni retransmisja
środa 13 kwietnia, godz. 18: mecz 1 PGE Turów - Trefl retransmisja
czwartek 14 kwietnia, godz. 18: mecz 2 Asseco Prokom - Energa Czarni
retransmisja
piątek 15 kwietnia, godz. 18: mecz 2 PGE Turów - Trefl retransmisja
niedziela 17 kwietnia, godz. 18.30: mecz 3 Energa Czarni - Asseco Prokom retransmisja
poniedziałek 18 kwietnia, godz. 20: mecz 3 Trefl - PGE Turów retransmisja
wtorek 19 kwietnia, godz. 18: mecz 4 Energa Czarni - Asseco Prokom retransmisja
środa 20 kwietnia, godz. 18: mecz 4 Trefl - PGE Turów retransmisja
środa 27 kwietnia, godz. 18: mecz 5 Asseco Prokom - Energa Czarni retransmisja
czwartek 28 kwietnia, godz. 18: mecz 5 PGE Turów - Trefl retransmisja
niedziela 1 maja, godz. 15: mecz 6 Trefl - PGE Turów retransmisja
środa 4 maja, godz. 18: mecz 7 PGE Turów - Trefl retransmisja