Przegląd prasy PLK: 17. kolejka

Zapraszamy do naszego przeglądu artykułów prasowych po 17. kolejce Polskiej Ligi Koszykówki.

,

Gazeta Wyborcza: Polpharma blisko play-off

Polpharma Starogard przegrywała do przerwy ze Zniczem Jarosław 38:53, ale w drugiej połowie rozbiła rywali. Zwyciężyła 90:76 i przybliżyła się do miejsca w czwórce po sezonie zasadniczym. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Metamorfoza zawodników Anwilu po wizycie w szatni

To musiały być naprawdę mocne słowa. Gracze Anwilu po spotkaniu z trenerem po drugiej kwarcie derbów w Inowrocławiu wyszli na parkiet niczym zupełnie inny zespół, niż ten sprzed kilku wcześniejszych minut. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Polonia 2011 słabsza od Stali

W spotkaniu dwóch beniaminków Polonia 2011 była wyraźnie gorsza od Stali Stalowa Wola. Warszawiacy przegrali starcie pod względem fizycznym i psychicznym, a na dodatek w odróżnieniu od rywali grali indywidualnie. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Polonia Azbud pokonała Kotwicę

Koszykarze Polonii Azbud pokonali w 17. kolejce PLK Kotwicę Kołobrzeg. - Mamy osiem wygranych, co oznacza prawie pewne utrzymanie, ale walczymy dalej - mówił trener "Czarnych Koszul" Wojciech Kamiński. Po spotkaniu z Kotwicą może być jednak zadowolony tylko ze zwycięstwa. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Powrót mistrza

Mistrz Polski Asseco Prokom Gdynia wrócił do swojej starej hali 100-lecia w Sopocie i pokonał Trefla w derbach Trójmiasta. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Wygrana Turowa. Świetny mecz Wójcika

PGE Turów Zgorzelec wygrał bardzo zacięty mecz z PBG Basketem Poznań 94:86. Świetne spotkanie rozegrali rezerwowi gracze Turowa, a gwiazdą meczu był Adam Wójcik. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Znicz mocny tylko do przerwy, Stal wygrywa w Warszawie

W 17. kolejce Polskiej Ligi Koszykówki Znicz Jarosław przegrał wyjazdowy pojedynek z Polpharmą Starogard Gdański 76:90, mimo że do przerwy prowadził różnicą 15 punktów. Stal Stalowa Wola wygrała w Warszawie z Polonią 2011 76:56. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Wójcik rządzi w poznańskiej Arenie

Po dobrym meczu PBG Basket Poznań przegrał 86:94 z wicemistrzami Polski ze Zgorzelca. Ogromny udział w zwycięstwie Turowa Zgorzelec miał Adam Wójcik, który rzucił swojej byłej drużynie 25 pkt. Czytaj więcej

Gazeta Pomorska: Anwil Włocławek lepszy w derbach Kujaw!

Drugie w tym sezonie derby Kujaw były ciekawym widowiskiem. Anwil wygrał w Inowrocławiu, ale obydwa zespoły mogą być zadowolone z gry. Czytaj więcej

Głos Wielkopolski: PBG Basket przegrał w Arenie z PGE/Turowem

Tym razem drużyna prowadzona przez trenera Dejana Mijatovicia musiała uznać wyższość PGE/Turów Zgorzelec przegrywając 86:94. Czytaj więcej

Gazeta Wrocławska: Adam Wójcik dał koncert gry w poznańskiej Arenie

Wyjazd udany. Uczcie się od szczwanego lisa! PGE Turów pokonuje 94:86 PBG Basket Poznań. Czytaj więcej

Rzeczpospolita: Adam Wójcik przypomniał o sobie

W najciekawszym spotkaniu 17. kolejki ekstraklasy lider tabeli Asseco Prokom Gdynia pokonał w Sopocie zespół Trefla 72:62 i pozostaje niepokonany. Czytaj więcej