Przegląd prasy PLK: 12. kolejka

Zapraszamy do naszego przeglądu artykułów prasowych po 12. kolejce Polskiej Ligi Koszykówki.

,

Gazeta Wyborcza: Polonia Azbud znów rozbiła słabego rywala

Polonia Azbud wysoko pokonała PBG Basket Poznań 88:69, wygrała drugi mecz z rzędu przed własną publicznością i awansowała do pierwszej ósemki PLK. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Polonia 2011 i jej kolejny przegrany wygrany mecz

Koszykarze Polonii 2011 przegrali bardzo ważny mecz z Kotwicą i nadal są na 13, spadkowym miejscu w tabeli PLK. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Asseco Prokom potwierdził dominację

W pełnym efektownych akcji meczu na szczycie PLK Asseco Prokom Gdynia pewnie ograł Anwil Włocławek i powiększył przewagę nad rywalami. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Wygrana Turowa

PGE Turów Zgorzelec wygrał pierwszy mecz, odkąd szkoleniowcem tej drużyny jest Andrej Urlep. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Nerwówka dla Stali

W 12. kolejce Polskiej Ligi Koszykówki Znicz Jarosław przegrał z PGE Turowem Zgorzelec 60:75, a Stal Stalowa Wola pokonała Energę Czarnych Słupsk 78:76. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Polonia Azbud Warszawa - PBG Basket Poznań 88:69. Znów ta trzecia kwarta

Czwarty mecz wyjazdowy i czwarta porażka koszykarzy Eugeniusza Kijewskiego. Tym razem - z przeciętną Polonią, która na tle poznaniaków błyszczała. Czytaj więcej

Gazeta Pomorska: Anwil Włocławek przegrał z Asseco Prokomem

Włocławianie nie mieli żadnego atutu w obronie, żeby zaskoczyć doświadczonych rywali. Popełnili najwięcej w sezonie - 17 strat i pozwolili zebrać sobie 17 piłek z tablicy. Czytaj więcej

Gazeta Pomorska: Sportino Inowrocław słabsze od AZS Koszalin. Scott rzucił piłką w Żytkę!

Sportino doznało dziesiątej porażki w rozgrywkach. Przegrana boli tym bardziej, że została zadana z rąk Mariusza Karola, trenera, który rozpoczynał sezon na ławce inowrocławskiej drużyny. Czytaj więcej

Głos Wielkopolski: Kolejna porażka PBG Poznań

Koszykarze PBG Basket znów przegrali. Tym razem drużyna prowadzona przez Eugeniusza Kijewskiego uległa w Warszawie Polonii/Azbudowi 69:88. To piąta wyjazdowa, a ósma w sezonie porażka PBG Basket. Czytaj więcej

Gazeta Wrocławska: Znicz Jarosław - PGE Turów Zgorzelec 60:75

Po pięciu porażkach z rzędu PGE Turów wreszcie zwycięski! Znicz Jarosław - PGE Turów Zgorzelec 60:75. To pierwsze zwycięstwo zgorzelczan pod wodzą Andreja Urlepa. Czytaj więcej

Rzeczpospolita: Mistrzowie Polski wciąż niepokonani

W meczu na szczycie ekstraklasy mężczyzn Asseco Prokom Gdynia wygrał 91:78 z Anwilem Włocławek. Czytaj więcej

Głos Pomorza: Stal Stalowa Wola - Energa Czarni Słupsk 78:76

Choć w czwartej kwarcie Czarni byli blisko wygranej, to Stalówka grała o wiele lepiej w trzech pierwszych kwartach, ich determinacja przesądziła o wyniku. Czytaj więcej