W czwartek losowanie Suzuki Pucharu Polski. Transmisja w Polsat Sport
fot. Piotr Piątek/Elbrus Studio

Lista aktualności

W czwartek losowanie Suzuki Pucharu Polski. Transmisja w Polsat Sport

W czwartek o godz. 11:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się losowanie par ćwierćfinałowych Suzuki Pucharu Polski. Transmisja w Polsat Sport.

 

W turnieju finałowym Suzuki Pucharu Polski zagrają gospodarze: Polski Cukier Start Lublin oraz siedem innych najlepszych drużyn w tabeli Energa Basket Ligi po 15 rozegranych kolejkach: WKS Śląsk Wrocław, BM Stal Ostrów Wielkopolski, King Szczecin, Trefl Sopot, Legia Warszawa, PGE Spójnia Stargard i Anwil Włocławek.

Gospodarz, Polski Cukier Start, oraz trzy czołowe drużyny: WKS Śląsk, BM Stal i King zostaną rozstawione w losowaniu ćwierćfinałów.

Turniej finałowy odbędzie się w Hali Globus w Lublinie. Rozegrane zostaną: ćwierćfinały (po dwa w czwartek i piątek), półfinały (sobota) i finał (niedziela). Drużyny pokonane w ćwierćfinałach i półfinałach odpadają z rywalizacji. Ponadto w sobotę zobaczymy Aerowatch Konkurs Rzutów za 3 Punkty oraz Pekao S.A. Konkurs Wsadów.

Losowanie par Suzuki Pucharu Polski odbędzie się w czwartek 12 stycznia o godz. 11:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Transmisja w Polsat Sport.