Ciekawie w Ostrowie! Arged BM Stal kontra Grupa Sierleccy Czarni
fot. Natalia Labudda/Czarni

,

Lista aktualności

Ciekawie w Ostrowie! Arged BM Stal kontra Grupa Sierleccy Czarni

To może być najciekawsze spotkanie tygodnia w Energa Basket Lidze! Mistrz Polski, Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski podejmie rewelacyjnego beniaminka, Grupa Sierleccy Czarnych Słupsk. Transmisja w niedzielę od 17:30 w Polsat Sport Extra.

,

Zespół trenera Igora Milicicia w hicie ostatniej kolejki nie poradził sobie na wyjeździe z Anwilem Włocławek, mimo że przez trzy kwarty był niezwykle wyrównanym rywalem. Grupa Sierleccy Czarni z kolei wygrali z Enea Abramczyk Astorią Bydgoszcz przed własną publicznością w rozgrywanym awansem spotkaniu 20. serii.

Kobi Simmons kontra Billy Garrett - to może być kluczowe starcie w tym meczu! Obaj mają za sobą krótką przygodę z NBA, potrafią grać bardzo efektownie i brać na siebie ciężar wyniku w decydujących momentach. Dodatkowo, warto będzie się przyglądać rywalizacji świetnie rzucającego z dystansu Jamesa Florence’a z solidnym Kanadyjczykiem Markiem Klassenem.

Pod koszami z kolei doświadczony Damian Kulig będzie rywalizował m. in. z Mikołajem Witlińskim. Ważne dla ostrowian może okazać się jednak zatrzymanie Beau Beecha - czy uda się to Denzelowi Anderssonowi? Słupszczanie dodatkowo muszą znaleźć sposób na ograniczenie ofensywy w wykonaniu Jamesa Palmera.

Początek spotkania Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk w niedzielę o godz. 17:30. Transmisja w Polsat Sport Extra.