Pięć transmisji w sportowych stacjach Polsatu na początek sezonu!
fot. Andrzej Romański

,

Lista aktualności

Pięć transmisji w sportowych stacjach Polsatu na początek sezonu!

To będzie wielkie otwarcie sezonu 2019/2020 Energa Basket Ligi! Od środy 25 września do niedzieli 29 września kibice zobaczą w sportowych stacjach Polsatu aż pięć transmisji. Wielkie emocje gwarantowane!

,

Wszystko rozpocznie się w środę 25 września. Wtedy w hali Kalisz Arena w meczu o Suzuki Superpuchar Polski mistrz Polski, Anwil Włocławek zagra ze zdobywcami Suzuki Pucharu Polski, BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (transmisja w Polsacie Sport Extra od godz. 19:30). Dzień później nastąpi oficjalna inauguracja sezonu 2019/2020 Energa Basket Ligi - powracający do rozgrywek po kilku latach przerwy WKS Śląsk Wrocław sprawdzi się w spotkaniu z ambitnym HydroTruckiem Radom (transmisja w Polsacie Sport Extra od 17:30).

W weekend również nie zabraknie koszykarskich emocji. W piątek GTK Gliwice zmierzy się z MKS Dąbrowa Górnicza, a mecz od 17:30 pokaże Polsat Sport Extra. W sobotę od 12:30 w Polsacie Sport zobaczymy starcie PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia, a w niedzielę od 12:30 w tej samej stacji na kibiców będzie czekało spotkanie BM Slam Stali Ostrów Wlkp. z Enea Astorią Bydgoszcz.

Czeka nas wyjątkowy początek sezonu Energa Basket Ligi. To trzeba zobaczyć!