Transmisja premium z meczu MKS - Anwil

|

Transmisja premium z meczu MKS - Anwil
fot. Andrzej Romański

Sobotni hit Polskiej Ligi Koszykówki MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławeł serwis Emocje.TV pokaże w formie transmisji premium. Początek o godz. 18.00.

 

Spotkanie będzie transmitowane w jakości HD z obrazem z dwóch kamer, powtórkami oraz profesjonalnym komentarzem. Pełna transmisja będzie kosztowała 8,00 zł (płatność tylko przelewem). Dostęp do niej otrzymają też wszyscy, którzy posiadają pakiety Emocje.TV w wersji miesięcznej lub klubowej.

 

MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek, sobota, godz. 18.00

Transmisja: premium na Emocje.TV

Zapowiedź: To może być jedno z najciekawszych spotkań w całej kolejce! MKS ostatnio pokonał na wyjeździe PGE Turów Zgorzelec, natomiast Anwil poradził sobie w wyjazdowym starciu z GTK Gliwice. Najlepszym graczem dąbrowian jest D.J. Shelton i zatrzymanie po może być jednym z priorytetów dla trenera Igora Milicicia. Nieco w cieniu tego gracza jest Aaron Broussard, ale on potrafi być równie groźny. Z kolei w ekipie z Włocławka ciągle kluczowy jest Ivan Almeida, a w dodatku świetny sezon rozgrywa Paweł Leończyk.

Ciekawostki: D.J. Shelton (MKS) to najlepszy zbierający PLK ze średnią 10 zbiórek na mecz; Szymon Szewczyk i Jarosław Zyskowski (Anwil) są odpowiednio na drugim i czwartym miejscu pod względem skuteczności rzutów z dystansu - 52,8 i 52,2 proc.