Łukasz Seweryn w Stelmecie
fot. Wojciech Figurski/058sport.pl

,

Lista aktualności

Łukasz Seweryn w Stelmecie

Łukasz Seweryn przenosi się z Anwilu do Stelmetu Zielona Góra. Umowa zawodnika z zespołem z Włocławka została rozwiązana za porozumieniem stron.

,

Seweryn jest specjalistą od rzutów z dystansu. Ma za sobą występy w Asseco Prokomie, grał też m.in. w Świeciu, Koszalinie oraz Słupsku.

Przed tym sezonem podpisał umowę z Anwilem. We Włocławku zagrał w 10 spotkaniach Tauron Basket Ligi, zdobywając średnio 3,6 punktu przy skuteczności za trzy bliskiej 53 procent.

- Łukasz to bardzo pracowity zawodnik, którego cechuje wyjątkowa etyka pracy i stuprocentowe zaangażowanie na każdym treningu. W ostatnim czasie otrzymywał jednak coraz mniej szans od trenera Bogicevicia, w związku z czym, mając na uwadze dobro klubu, jak i samego zawodnika, wspólnie podjęliśmy decyzję o rozwiązaniu kontraktu za porozumieniem stron - powiedział oficjalnej stronie zespołu prezes WTK S.S.A., Arkadiusz Lewandowski.

Łukasz Seweryn trenuje już ze Stelmetem. Jego umowa z zespołem z Zielonej Góry będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu.