Poniedziałek, 19.03.2012
TBL: PGE Turów Zgorzelec - Asseco Prokom Gdynia (powtórka) - TVP Sport (9:25 - 11:15)
NBA: Miami Heat - Orlando Magic (powtórka) - Canal + Sport (12:00 - 14:20)
NBA: Miami Heat - Orlando Magic (powtórka) - Canal + Gol (20:15 - 22:35)
Liga hiszpańska: Caja Laboral - Unicaja (powtórka) - Sportklub (0:00 - 2:00)
Wtorek, 20.03.2012
TBL: PGE Turów Zgorzelec - Asseco Prokom Gdynia (powtórka) - TVP Sport (13:20 - 15:15)
NBA: Indiana Pacers - Los Angeles Clippers - Canal + Sport (0:00 - 2:45)
Euroliga: FC Barcelona - Uniks Kazań - Canal + Gol (18:55 - 20:55)
EuroPuchar: BC Chimki - PBC Lokomotiw Kuban - Eurosport 2 (16:00 - 17:45)
EuroPuchar: Lietuvos Rytas Wilno - BC Donieck - Eurosport 2 (18:00 - 19:45)
Środa, 21.03.2012
NBA: Indiana Pacers - Los Angeles Clippers (powtórka) - Canal + Sport (10:45 - 13:00)
Euroliga: FC Barcelona - Uniks Kazań (powtórka) - Canal + Sport (8:35 - 10:35)
Euroliga: CSKA Moskwa - Gescrap BB - Canal + Sport (17:10 - 19:15)
Czwartek, 22.03.2012
Euroliga: CSKA Moskwa - Gescrap BB (powtórka) - Canal + Sport (6:55 - 8:50)
Euroliga: Panathinaikos Ateny - Maccabi Tel-Awiw - Canal + Sport (19:55 - 22:00)
Piątek, 23.03.2012
NBA: San Antonio Spurs - Dallas Mavericks - Canal + Sport (1:30 - 4:15)
Euroliga: Panathinaikos Ateny - Maccabi Tel-Awiw (powtórka) - Canal + Sport (6:55 - 8:50)
Sobota, 24.03.2012
TBL: Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot - TVP Sport (17:35 - 19:50)
NBA: San Antonio Spurs - Dallas Mavericks (powtórka) - Canal + Sport (10:00 - 12:20)
NBA: San Antonio Spurs - Dallas Mavericks (powtórka) - Canal + Gol (18:00 - 20:30)
NBA: Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies - Canal + Weekend (22:00 - 0:45)
Niedziela, 25.03.2012
TBL: Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot (powtórka) - TVP Sport (9:00 - 11:00)
TBL: Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot (powtórka) - TVP Sport (23:20 - 1:15)
NBA: Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies (powtórka) - Canal + Sport (18:00 - 20:15)
Euroliga: FC Barcelona - Uniks Kazań (powtórka) - Canal + Weekend (13:10 - 15:10)
Liga hiszpańska: Banca Civica - Gescrap Bizkaia - Sportklub (12:30 - 14:30)
Liga hiszpańska: Lagun Aro - Real Madryt - Sportklub (18:00 - 20:30)