Lawal wraca do Zastalu
fot. Andrzej Romański

,

Lista aktualności

Lawal wraca do Zastalu

Gani Lawal wraca do Zastalu Zielona Góra. Zawodnik podpisał nową umowę, która wiąże go z zielonogórskim klubem do końca roku.

,

Tagi: Gani Lawal

O powrocie Lawala mówiło się w Zielonej Górze od kilku dni, wraz z końcem rozgrywek w lidze chińskiej. Amerykanin dobrze zna Zieloną Górę, szuka gry, więc postanowił wrócić do Zastalu.

- To bardzo dobra wiadomość dla nas wszystkich. Wraca do nas zawodnik, którego wysokie umiejętności są dobrze znane. Po występach w lidze chińskiej Gani chciał ponownie dołączyć do Zastalu, ale należało spełnić wiele warunków, jakie są związane z ponownym zakontraktowaniem zawodnika tej klasy. Udało nam się to zrealizować i można już powiedzieć oficjalnie, że Lawal będzie znowu z nami. Jak szybko uda nam się sprowadzić go do Zielonej Góry? Liczę, że na początku przyszłego tygodnia Amerykanin dołączy do zespołu - mówi przewodniczący Rady Nadzorczej Grono SSA Janusz Jasiński.  

Zawodnik pojawi się w Zielonej Górze w przyszłym tygodniu i wystąpi w meczu z Asseco Prokomem Gdynia. Sprowadzenie Lawala może być sygnałem, że Zastal w tym sezonie mierzy w zdobycie medalu.

Tagi: Gani Lawal