,

Przegląd prasy TBL: Ćwierćfinał Intermarché BC

Zapraszamy do naszego przeglądu artykułów prasowych po ćwierćfinałowych meczach Intermarché BC.

Gazeta Wyborcza: Turów w półfinale Pucharu Polski. Asseco Prokom pokonani

Nawet 21 punktów przewagi mieli w czwartej kwarcie koszykarze PGE Turowa Zgorzelec, którzy we własnej hali pokonali mistrza kraju, Asseco Prokom Gdynia 85:70. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Koszykarze Trefla Sopot wygrali z Czarnymi Słupsk i są w Final Four Pucharu

Polski W ćwierćfinale Pucharu Polski koszykarze Trefla Sopot pokonali Energę Czarni Słupsk 86:70 i awansowali do Final Four, który w weekend odbędzie się w Zielonej Górze. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Śląsk Wrocław w półfinale Pucharu Polski

Prowadzony przez Miodraga Rajkovića Śląsk Wrocław awansował do półfinału Pucharu Polski. Wrocławiwanie pokonali 83:80 we Włocławku faworyzowany Anwil. Do zwycięstwa Śląsk potrzebował dodatkowego czasu gry. Czytaj więcej

Gazeta Wyborcza: Ścieżka Zastalu: w półfinale Śląsk, a jeśli się uda...

... to w finale koszykarskiego Intermarche Basket Cup rywalem zastalowców byłby zwycięski zespół z pary: Trefl Sopot - Turów Zgorzelec. Czytaj więcej

Gazeta Pomorska: Anwil uległ po dogrywce w Pucharze Polski

W ćwierćfinale Intermarche Basket Cup 2012 włocławski Anwil przegrał po dogrywce 80:83 ze Śląskiem Wrocław i odpadł z dalszych gier. Czytaj więcej

Gazeta Wrocławska: Anwil - Śląsk 80:83

Śląsk Wrocław pokonał po dogrywce we Włocławku tamtejszy Anwil 83:80 i tym samym awansował do Final Four koszykarskiego Pucharu Polski, który w weekend odbędzie się w Zielonej Górze. Czytaj więcej

Gazeta Wrocławska: PGE Turów Zgorzelec - Asseco Prokom Gdynia 85:70

Koszykarze PGE Turowa ćwierćfinale Pucharu Polski pokonali Asseco Prokom Gdynia 85:70. Turniej finałowy już w weekend w Zielonej Górze. Czytaj więcej

Głos Pomorza: Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk 86:70

Przegrali na własne życzenie zawodnicy Energi Czarnych w ćwierćfinale Pucharu Polski w Sopocie z Treflem 70:86. Fatalnie zagrali przede wszystkim w pierwszej połowie. Czytaj więcej