Arka Gdynia
79 : 69 22:23 | 15:19 | 14:12 | 28:15
Legia Warszawa
Etap I - 3 kolejka | 20.10.2018 19:00
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Sławomir Moszakowski, Tomasz Langowski | Komisarz: Krzysztof Antoniak

Arka Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystenci: Piotr Blechacz, Kamil Sadowski, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 James Florence 9 23:532/8 25.01/3 33.33/11 27.32/2 100.01 6 7 3 2 2   2   1 13 4
1 Filip Stryjewski 0 00:12                                0 2
3 Josh Bostic 28 30:103/4 75.04/6 66.77/10 70.010/10 100.0  7 7 1 3 9 3 2     32 14
7 Krzysztof Szubarga DNP                                   
10 Mikołaj Witliński 1 24:530/2 0.00/2 0.00/4 0.01/2 50.01 1 2 5 1 1 1 2     4 4
11 Marcel Ponitka 8 25:161/3 33.31/3 33.32/6 33.33/4 75.01 3 4 6 3 4 2       11 16
16 Adam Łapeta 4 13:522/5 40.0   2/5 40.0   2 2 4   1 3 1     1 4 -1
23 Grzegorz Kamiński 0 00:12                                0 2
30 Jakub Garbacz 2 20:081/3 33.30/2 0.01/5 20.00/3 0.02 1 3   1 1   2     0 -3
44 Deividas Dulkys 7 24:002/5 40.01/4 25.03/9 33.3   2 6 8   2           9 5
55 Robert Upshaw 13 18:526/9 66.7   6/9 66.71/2 50.01 9 10   1 1     2   21 7
91 Dariusz Wyka 7 18:321/4 25.01/2 50.02/6 33.32/2 100.01 1 2 2 4 2 1 1     7 0
Drużyna 2   2   1
Suma 79 200:00 18/43 41.9 8/22 36.4 26/65 40 19/25 76 11 36 47 17 18 23 8 9 2 2 101  

Legia Warszawa

Trener: Tane Spasev. Asystent: Marek Zapałowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Michał Kołodziej 11 21:162/3 66.72/5 40.04/8 50.01/2 50.0  4 4 1 3       1 1 12 -15
3 Jakub Karolak 8 22:361/4 25.02/4 50.03/8 37.50/2 0.0  3 3   2 4         4 6
4 Omar Prewitt 11 24:011/2 50.02/3 66.73/5 60.03/6 50.01 3 4 2 4 5 2 1     11 -17
6 Mo Soluade 12 28:322/5 40.01/4 25.03/9 33.35/5 100.0  3 3 1 4 2 4 1     7 -8
7 Sebastian Kowalczyk 6 33:180/5 0.02/6 33.32/11 18.2     4 4 5 1 1 1 1     6 -8
15 Adam Linowski 6 11:220/1 0.02/3 66.72/4 50.0   1 1 2 1   2         7 5
17 Rusłan Patiejew 7 22:453/11 27.30/1 0.03/12 25.01/2 50.04 2 6 2 5 3 2   1   4 -12
18 Mariusz Konopatzki 7 18:512/3 66.71/2 50.03/5 60.0   1 3 4 4 3   1       12 -3
19 Patryk Nowerski 1 17:030/1 0.0   0/1 0.01/2 50.01 6 7   2 1       1 6 4
22 Roman Rubinsztejn 0 00:05                                0 0
33 Jakub Sadowski 0 00:12                        1       -1 -2
Drużyna   1 1    
Suma 69 200:01 11/35 31.4 12/28 42.9 23/63 36.5 11/19 57.9 8 29 37 16 24 18 11 3 2 2 68