Trefl Sopot
77  :  84 (17:21, 19:20, 20:20, 21:23)
Stelmet BC Zielona Góra
Etap I - 1 kolejka | 30.09.2017 16:00
Sędziowie: Marek Maliszewski, Arnauld Kom Njilo, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Krzysztof Antoniak

Trefl Sopot

Trener: Marcin Kloziński. Asystenci: Krzysztof Roszyk, Radosław Soja

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Steve Zack 9 29:484/8 50.0   4/8 50.01/2 50.04 4 8 1 2 1 2 2 3   16 -6
1 Łukasz Kolenda 5 10:151/1 100.01/1 100.02/2 100.0     1 1 1 2           7 -1
3 Brandon Brown 12 29:451/7 14.33/9 33.34/16 25.01/1 100.0  1 1 5 4 1 2 2   1 6 -6
5 Piotr Śmigielski 11 30:194/10 40.00/2 0.04/12 33.33/4 75.02 6 8 1 1 4 4   1   8 -5
7 Nikola Marković 12 33:284/5 80.01/6 16.75/11 45.51/2 50.01 7 8 1 2 3 1 1     14 -4
9 Jakub Karolak 7 23:101/1 100.01/3 33.32/4 50.02/2 100.0  1 1   1 3   1     7 -8
12 Sebastian Walda DNP                                   
13 Jakub Motylewski DNP                                   
21 Patryk Pułkotycki DNP                                   
23 Michał Kolenda 18 24:274/7 57.12/2 100.06/9 66.74/7 57.14 1 5 2 2 5         19 -4
55 Artur Mielczarek 3 18:480/1 0.01/4 25.01/5 20.0           4           -1 -1
Drużyna   2 2    
Suma 77 200:00 19/40 47.5 9/27 33.3 28/67 41.8 12/18 66.7 11 21 32 11 18 17 9 6 4 1 76  

Stelmet BC Zielona Góra

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Jakub Lewandowski, Arkadiusz Miłoszewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 James Florence 9 22:142/3 66.71/5 20.03/8 37.52/2 100.01 1 2 3 1 2 2       7 11
4 Armani Moore 3 19:341/1 100.00/2 0.01/3 33.31/2 50.0  3 3 1 5 1 1 1 1   5 -9
8 Filip Matczak 11 25:191/3 33.33/4 75.04/7 57.10/1 0.0  1 1 1 4 1 1 1     9 4
12 Jarosław Mokros 12 19:472/3 66.72/4 50.04/7 57.12/2 100.0  3 3 1 3 1         13 4
16 Boris Savović 17 20:138/11 72.7   8/11 72.71/3 33.34 3 7   2 4       1 19 3
17 Jakub Der DNP                                   
18 Vladimir Dragičević 12 27:326/8 75.0   6/8 75.0   1 9 10 4   3 1 1     24 1
22 Thomas Kelati DNP                                   
34 Adam Hrycaniuk 2 15:041/4 25.0   1/4 25.0   3   3 1     2     1 1 4
35 Przemysław Zamojski 10 20:431/4 25.02/6 33.33/10 30.02/2 100.02 7 9 1   4 3 2   2 12 10
55 Łukasz Koszarek 8 29:362/5 40.01/3 33.33/8 37.51/1 100.0  1 1 5 2 2 1       8 7
Drużyna 2 1 3   2
Suma 84 200:02 24/42 57.1 9/24 37.5 33/66 50 9/13 69.2 11 28 39 17 17 18 11 5 1 4 98  
Pobierz statystyki PDF