,

Śląsk w Belgradzie: wygrana na koniec

Zwycięstwem zakończyli swój pobyt w Belgradzie koszykarze Śląska Wrocław. W ostatnim spotkaniu przed powrotem do Polski pokonali drużynę FK Smederevo 80:64.

,

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana. Po przerwie wrocławianie przejęli inicjatywę i dzięki świetnej trzeciej kwarcie uzyskali wyraźne prowadzenie, którego nie oddali do końca gry. Najlepszym zawodnikiem spotkania został Slavisa Boagavac, który rzucił aż 24 punkty.

FK Smederevo - Śląsk Wrocław 64:80 (17:17, 15:15, 9:22, 23:26)

Śląsk: Bogavac 24, Bochno 13, Zyskowski jr. 13, Buczak 10, Vairogs 6, Skibniewski 6, Mladenović 4, Niedźwiedzki 4, Sęk 0

Po powrocie z Belgradu Śląsk weźmie udział w Memoriale L. Birgfellnera w Zielonej Górze, gdzie zagra z PGE Turowem Zgorzelec, Spiską Nova Ves i gospodarzami - Zastalem.