,

Siarka Jezioro wygrywa po raz drugi

Siarka Jezioro Tarnobrzeg pokonała podczas XII Memoriału Kazimierza Wacławczyka Politechnikę Lwów 91:81.

,

Spotkanie było zacięte aż do połowy ostatniej kwarty, kiedy to Siarka Jezioro objęła bezpieczne prowadzenie - po trafieniach Josha Millera, Jamesa Heltona i Marka Piechowicza było 87:72. W ekipie gospodarzy wyróżniali się LaMarshall Corbett i Nicchaeus Doaks, którzy zdobyli odpowiednio 17 i 21 punktów. Dobrą dyspozycję w rzutach z dystansu pokazali wysocy Wojciech Barycz i Dariusz Wyka, którzy łącznie trafili pięć trójek.

To było drugie zwycięstwo Siarki Jezioro podczas turnieju w Tarnobrzegu. W innym dzisiejszym spotkaniu Sokół Łańcut pokonał MKS Dąbrowę Górniczą 76:60.

Siarka Jezioro Tarnobrzeg - Politechnika Lwów 91:81 (32:26, 18:18, 25:24, 16:13)

Siarka Jezioro: Doaks 21, Corbett 17, Barycz 14, Miller 12, Helton 8, Rabka 8, Wyka 8, Piechowicz 3, Pyszniak 0