Asseco Prokom znów wygrywa

,

Drugi sparing Asseco Prokomu ponownie zakończył się zwycięstwem gdynian. Tym razem pokonali oni Triumph Moskwa 80:78.

,

Drugi mecz kontrolny podczas pobytu na obozie na Litwie ponownie zakończył się wygraną mistrzów Polski. Asseco Prokom zbudował wysoką przewagę w pierwszej połowie spotkania (51:28), która mimo lepszej gry Triumphu w trzeciej i czwartej kwarcie, pozwoliła na odniesienie zwycięstwa. W zespole Żółto-Niebieskich ponownie bardzo dobrze pokazał się Przemysław Zamojski zdobywając 18 punktów i notując na swoim koncie tylko dwa punkty mniej od Jerela Blassingame'a, najlepszego strzelca drużyny. Nie ujawniono pełnych statystyk meczu.

Asseco Prokom - Triumph Moskwa 80:78 (19:12, 32:16, 12:26, 17:24).

Najwięcej dla Asseco Prokomu: J. Blassingame 20, P. Zamojski 18, A. Hrycaniuk 14, M. Kuebler 8, P. Szczotka i P. Frasunkiewicz po 7.