Miller na finale Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

,

W Szkole Podstawowej nr 18 w Poznaniu odbył się turniej finałowy Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców szkół podstawowych, którego współorganizatorem był klub PBG Basket.

,

Pierwsze miejsce w turnieju zajęli gospodarze - Szkoła Podstawowa nr 18. Drugą lokatę zajęła Szkoła Podstawowa nr 59. Na trzecim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 6, a czwarta była Szkoła Podstawowa nr 7. W skład zwycięskiej drużyny, prowadzonej przez trenera Tomasza Cichockiego, wchodzili: Patryk Gotowy, Kuba Gudełajtis, Sebastian Sartowicz, Marcel Cebulski, Patryk Bagrowski, Maciej Wiśniewski, Piotr Preuss, Dominik Henke, Mateusz Budziński, Patryk Gracz, Filip Krajniak, Damian Czajka, Krzysztof Pękalski. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Kuba Gudełajtis z SP18. Eddie Miller obserwował zmagania młodych adeptów koszykówki, a później wręczył uczestnikom turnieju medale i puchary.