Przegląd prasy DBE: VIII kolejka

Zapraszamy do naszego przeglądu artykułów prasowych po ósmej kolejce Dominet Bank Ekstraligi.

,

„Gazeta Wyborcza”: Stal Ostrów Wlkp. wygrała w Słupsku

Ostrowscy koszykarze zwyciężyli Czarnych Słupsk 78:68.....Więcej w “Gazecie Wyborczej”.

„Gazeta Wyborcza”: Koszyakrze Turowa wygrali z Unią Tarnów

Andres Rodriguez uratował honor Turowa. Dzięki jego świetnej grze w drugiej połowie zgorzelecki zespół odrobił straty po słabej i przegranej pierwszej części i efekcie pokonał Unię Tarnów 69:53. - Był sercem naszego zespołu - komplementował gracza trener Turowa Saso Filipovski...Więcej w “Gazecie Wyborczej”.

„Gazeta Wyborcza”: Koszykarze Śląska grają z Polonią Warszawa

Po raz pierwszy od 2004 roku koszykarze Bergsona Śląska są liderem tabeli. I na pierwszej pozycji mogą jeszcze pozostać dłużej - wystarczy, że dziś pokonają Polonię Warszawa...Więcej w “Gazecie Wyborczej”

„Gazeta Wyborcza”: Dominet Bank Ekstraliga: BOT Turów Zgorzelec - Unia Tarnów 69:53

Bardzo dobra pierwsza połowa to za mało, żeby pokonać trzecią drużynę ligi. Unia przegrała w Zgorzelcu z Turowem i wciąż okupuje przedostatnie miejsce w DBE....Więcej w “Gazecie Wyborczej”.

„Gazeta Wyborcza”: Tydzień w lidze koszykarzy. Pytanie za miliony dolarów.

Tematem tygodnia jest na pewno kryzys w Prokomie-Trefl Sopot. Sopocianie grają słabiej, niż oczekiwano, ale czy jest to czas na nerwowe ruchy?...Więcej w “Gazecie Wyborczej”.

„Gazeta Wyborcza”: Trzeci cud Prokomu

Adam Wójcik rzucił 15 punktów w czwartej kwarcie i uratował Prokom przed porażką w Starogardzie. To trzeci fart mistrza w tym sezonie...Więcej w “Gazecie Wyborczej”.

„Gazeta Pomorska”: Środkowy jest w formie

Nowy środkowy Anwilu Włocławek Otis Hill już trenuje z zespołem. Zadebiutuje jutro w meczu Pucharu ULEB z BK Ventspils, jeśli dziś z Chorwacji nadejdzie list czystości. Z zespołu odejdzie natomiast Marlon Parmer.......Więcej w “Gazecie Pomorskiej”.

„Rzeczpospolita”: Mistrzowie znów mieli kłopoty

Prokom Trefl Sopot znów męczył się w meczu z krajowym rywalem, ale tym razem po dramatycznej końcówce wygrał 90:88 z Polpharmą. Zwycięstwa Turowa, Gipsaru, Kotwicy i Kageru.....Więcej w “Rzeczpospolitej”.

„Życie Warszawy”: Prokom wygrał, ale znów niczym nie zachwycił

Dzięki szczęśliwej wygranej w Starogardzie Gdańskim koszykarze Prokomu na co najmniej 24 godziny zostali liderami Dominet Bank Ekstraligi. Dziś na pierwsze miejsce wróci jednak Bergson Śląsk, jeśli tylko pokona na własnym parkiecie Polonię....Więcej w “Życiu Warszawy”.