MKS wygrywa w Toruniu, Polpharma lepsza w Kutnie

wk | 2017-04-12 19:59

W najciekawszym środowym spotkaniu MKS Dąbrowa Górnicza wygrał na wyjeździe z Polskim Cukrem Toruń 89:81. W innym meczu rozgrywanym w ramach 28. kolejki Polpharma Starogard Gdański pokonała Polfarmex Kutno 86:72, a aż 29 punktów rzucił Marcin Flieger. PGE Turów Zgorzelec z kolei okazał się lepszy od AZS Koszalin 95:74.

TOP 10 tygodnia numer 25

2017-04-12 14:55

Zapraszamy do obejrzenia 25. zestawienia dziesięciu najlepszych akcji tygodnia rozgrywek Polskiej Ligi Koszykówki w sezonie 2016/2017.

Środa w PLK: Emocje w Kutnie, Toruniu i Koszalinie

wk | 2017-04-11 13:39

W środę rozegrane zostaną trzy mecze Polskiej Ligi Koszykówki: w ramach 28. kolejki Polfarmex podejmie Polpharmę, w ostatnim starciu 27. serii Polski Cukier zagra z MKS, a w zaległym spotkaniu 26. kolejki AZS zmierzy się z PGE Turowem. Przekazy wideo na Emocje.TV

Jak Polski Cukier doprowadził do dogrywki?

2017-04-10 14:25

Jeszcze na osiem sekund przed końcem czwartej kwarty po rzutach wolnych Przemysława Żołnierewicza to Asseco prowadziło w Toruniu 91:86. Co stało się później? Jak Polski Cukier doprowadził do dogrywki? To trzeba zobaczyć!

Świetny weekend rozgrywających!

Wojciech Kłos | 2017-04-09 20:52

Krzysztof Szubarga rzucił 42 punkty, Russell Robinson 35, świetnie prezentowali się Robert Skibniewski i Łukasz Koszarek, a kluczowy rzut dający zwycięstwo trafił Kamil Łączyński - tak w tej kolejce prezentowali się rozgrywający czołowych klubów Polskiej Ligi Koszykówki.

27. kolejka: Rewelacyjna końcówka Anwilu, Łączyński bohaterem

wk | 2017-04-09 20:50

Kamil Łączyński trafił kluczową trójkę sześć sekund przed końcem meczu w Ostrowie Wlkp., dzięki czemu jego Anwil Włocławek ograł BM Slam Stal 75:71. W pierwszym niedzielnym spotkaniu King Szczecin pokonał Miasto Szkła Krosno 105:78. Świetnie zagrał duet Russell Robinson – Robert Skibniewski (łącznie 61 punktów). Dogrywka, 42 punkty Krzysztofa Szubargi i… zwycięstwo Polskiego Cukru z Asseco 109:108 – tak wyglądał niesamowity mecz w Toruniu! W jednym z hitów kolejki Stelmet BC pokonał PGE Turów 94:85, a w innym ciekawym spotkaniu Polpharma ograła Energę Czarnych 83:78.

"Królu Złoty", odc. 2: Christo Nikołow i Adam Kaczmarzyk

2017-04-09 13:34

"Królu Złoty" to rywalizacja o koronę najlepszego zawodnika BM Slam Stali w indywidualnych potyczkach sprawnościowo-koszykarskich. Kto okaże się lepszy na koniec sezonu? Tym razem w rolach głównych Christo Nikołow i Adam Kaczmarzyk.

27. kolejka: Dużo emocji w Ostrowie i w Zielonej Górze

wk | 2017-04-07 11:43

Starcia Stelmetu z PGE Turowem i BM Slam Stali z Anwilem z pewnością można uznać za hity tej kolejki Polskiej Ligi Koszykówki. Polsat Sport w niedzielę pokaże ważny mecz Kinga Szczecin z Miastem Szkła Krosno.

King - Miasto Szkła: Kto bliżej play-off?

Wojciech Kłos | 2017-04-07 11:31

Zwycięstwo w spotkaniu Kinga Szczecin z Miastem Szkła Krosno nie gwarantuje żadnej z tych drużyn awansu do fazy play-off, ale ewentualna porażka na pewno utrudni dojście do tego celu. Kto okaże się lepszy w niedzielę? Transmisja w Polsacie Sport HD i IPLA.tv od godz. 12.30.

Gdzie oglądać 27. kolejkę PLK?

2017-04-07 11:24

Spotkanie Kinga Szczecin z Miastem Szkła Krosno pokaże w niedzielę Polsat Sport HD i IPLA.tv. Pozostałe mecze będzie można śledzić dzięki przekazom wideo na Emocje.TV.