#PucharPLK: Finał dla Anwilu!

Wojciech Kłos | 2017-02-18 19:40

Anwil Włocławek wygrał z Miastem Szkła Krosno 77:68 i dzięki temu w finale Pucharu Polski zagra ze Stelmetem BC Zielona Góra. Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Kamil Łączyński.

#PucharPLK: Ogromne emocje! Stelmet zagra w finale

Wojciech Kłos | 2017-02-18 17:06

Stelmet BC Zielona Góra pokonał PGE Turów Zgorzelec 69:64 i tym samym awansował do wielkiego finału Pucharu Polski! Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Łukasz Koszarek.

TOP 10 tygodnia numer 18

2017-02-18 15:22

Zapraszamy do obejrzenia 18. zestawienia dziesięciu najlepszych akcji tygodnia rozgrywek Polskiej Ligi Koszykówki w sezonie 2016/2017.

Gwiazdy zagrały przeciwko nowotworom krwi

2017-02-18 14:33

Przed meczami półfinałowymi Pucharu Polski w hali Arena Ursynów kibice zobaczyli wyjątkowy mecz koszykówki, w którym gwiazdy znane z telewizji i innych dyscyplin sportu wraz z Fundacją DKMS zagrały przeciwko nowotworom krwi.

Świetna zabawa z Kacpa Challenge

2017-02-18 12:51

Wyjątkowe zadania, wielkie emocje i świetna zabawa - to właśnie charakteryzowało Kacpa Challenge podczas turnieju finałowego Pucharu Polski. W hali UCSiR Hawajska kilkadziesiąt osób przetestowało swoje umiejętności!

Chyliński: W końcówce byliśmy mądrzejsi

Rozmawiał Wojciech Kłos | 2017-02-18 01:52

- Wyrwaliśmy to zwycięstwo obroną i tym, że w końcówce podejmowaliśmy lepsze decyzje - mówi po meczu z MKS Michał Chyliński z Anwilu Włocławek.

Czerapowicz: Zawsze chcemy wygrywać

Wojciech Kłos | 2017-02-18 01:31

Miasto Szkła Krosno pokonało Trefl Sopot 78:72 w ćwierćfinale Pucharu Polski w hali Arena Ursynów w Warszawie. Liderem zespołu trenera Michała Barana był ponownie Chris Czerapowicz.

#PucharPLK: Kto awansuje do wielkiego finału?

wk | 2017-02-18 01:00

Stelmet BC Zielona Góra podejmie PGE Turów Zgorzelec, a Miasto Szkła Krosno zagra z Anwilem Włocławek w półfinałach turnieju o Puchar Polski w Arenie Ursynów! Transmisje w sportowych kanałach Polsatu.

Podcast PLK z Pucharu Polski, dzień II

2017-02-18 00:26

Zapraszamy do odsłuchania Podcastu PLK po drugim dniu turnieju finałowego Pucharu Polski w warszawskiej hali Arena Ursynów. Gośćmi Wojciecha Kłosa, redaktora naczelnego PLK.pl, są Jakub Wojczyński z Przeglądu Sportowego oraz Maciej Turowski, DJ Gambit, odpowiedzialny za muzyczną stronę imprezy.

Plejada Gwiazd zagra w koszykówkę

2017-02-17 23:09

Od 16 do 19 lutego w Arenie Ursynów osiem najlepszych zespołów Polskiej Ligi Koszykówki zmierzy się w walce o Puchar Polski. Ale koszykówki w dobrym wydaniu nigdy dość. W sobotę 18 lutego o godz. 13.00, tuż przed meczami półfinałowymi, zostanie rozegrany Mecz Gwiazd PLK. Transmisja na oficjalnych profilach Facebook i YouTube Polskiej Ligi Koszykówki.