Arka Gdynia
69 : 86 16:24 | 21:21 | 20:20 | 12:21
Polpharma Starogard Gdański
Etap I - 30 kolejka | 30.04.2017 12:40
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Arnauld Kom Njilo, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Ryszard Jabłoński

Asseco Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marcel Ponitka 10 23:072/3 66.71/4 25.03/7 42.93/4 75.02 1 3 1 3 3   1 1   11 -4
3 Mariusz Konopatzki 2 05:381/2 50.0   1/2 50.0     1 1   1   2       0 -4
7 Krzysztof Szubarga 12 37:010/2 0.03/7 42.93/9 33.33/4 75.01 4 5 5 2 6 6       9 -12
11 Bartosz Jankowski 6 17:240/1 0.02/5 40.02/6 33.3     1 1             1 3 -5
12 Mikołaj Witliński 4 30:172/11 18.20/1 0.02/12 16.7   5 3 8   2 1 3 2 1 3 2 -19
14 Wojciech Czerlonko 2 12:411/1 100.0   1/1 100.0     2 2 2 3   1       5 -14
19 Roman Szymański 0 01:43                                0 -2
20 Piotr Szczotka 5 23:172/5 40.00/2 0.02/7 28.61/4 25.01 3 4   5 4 2 2   1 1 6
21 Filip Put 10 17:491/2 50.02/4 50.03/6 50.02/2 100.0  4 4 3 5 2 1 1     14 -7
24 Karol Kamiński 0 00:45                                0 -2
25 Michał Kołodziej 0 00:45                                0 -2
28 Przemysław Żołnierewicz 18 29:334/6 66.72/7 28.66/13 46.24/4 100.01 6 7 1 2 3 4 1 1   17 -20
Drużyna 4 1 5 1  
Suma 69 200:00 13/33 39.4 10/30 33.3 23/63 36.5 13/18 72.2 10 25 35 12 23 19 19 7 3 5 62  

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Mindaugas Budzinauskas. Asystent: Jarosław Drewa

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Anthony Miles 16 21:032/2 100.03/5 60.05/7 71.43/4 75.01 4 5 3   2 4 2     19 5
5 Łukasz Diduszko 11 36:032/4 50.01/4 25.03/8 37.54/4 100.0  1 1   4 2       1 7 16
7 Martynas Sajus 4 22:322/2 100.0   2/2 100.0     5 5 1 4 5   2 3   15 25
8 Martynas Paliukenas 9 26:422/4 50.01/4 25.03/8 37.52/2 100.03 7 10 4 1 2   3 1 1 22 15
9 Marcin Flieger 19 25:021/3 33.34/6 66.75/9 55.65/5 100.0  1 1 4 3 5 2 1   1 19 10
10 Thomas Davis 4 21:552/5 40.00/2 0.02/7 28.6     1 1 1 2 2 1       0 -2
11 Uroš Mirković 19 27:452/5 40.04/7 57.16/12 50.03/5 60.0  6 6 1 1 4 3 1 1   17 8
18 Maciej Poznański DNP                                   
44 Karol Michałek DNP                                   
55 Jakub Schenk 4 17:231/2 50.00/2 0.01/4 25.02/2 100.0      3 3 1 3 1     2 15
91 Szymon Długosz 0 01:35            1   1   1           1 -7
Drużyna 1   1    
Suma 86 200:00 14/27 51.9 13/30 43.3 27/57 47.4 19/22 86.4 5 25 30 17 19 23 13 10 5 3 102