Trefl Sopot
80 : 84 18:27 | 20:24 | 20:16 | 22:17
Czarni Słupsk
Etap I - 25 kolejka | 01.04.2017 18:00
Sędziowie: Marcin Kowalski, Michał Proc, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Konrad Tomczyk

Trefl Sopot

Trener: Marcin Kloziński. Asystent: Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Łukasz Kolenda DNP                                   
3 Anthony Ireland 24 37:173/10 30.02/7 28.65/17 29.412/13 92.33 2 5 2 2 9 2 1   1 17 3
5 Piotr Śmigielski 6 25:282/6 33.3   2/6 33.32/2 100.03 2 5 1 4 2 2 1     7 6
7 Nikola Marković 4 16:502/2 100.00/1 0.02/3 66.7   1 1 2 1 4   2 1     5 -8
8 Filip Dylewicz 20 36:296/11 54.52/8 25.08/19 42.12/3 66.71 8 9 2 4 2 1 2     20 -5
9 Jakub Karolak 4 26:402/5 40.00/2 0.02/7 28.6     3 3 3 2 2 1 2     6 4
10 Marcin Stefański 10 20:535/6 83.3   5/6 83.3   3 4 7 1 2 2 3 1 1   16 2
14 Grzegorz Kulka DNP                                   
23 Michał Kolenda 0 05:360/1 0.0   0/1 0.0           2     2 1   2 -14
25 Tyler Laser 2 11:071/2 50.00/1 0.01/3 33.3         2 2 2 1 1   1 2 -13
33 Maciej Żmudzki DNP                                   
55 Artur Mielczarek 10 19:401/4 25.02/2 100.03/6 50.02/2 100.0  2 2   5 1 2 2   2 9 5
Drużyna 1 2 3   2
Suma 80 200:00 22/47 46.8 6/21 28.6 28/68 41.2 18/20 90 11 22 33 12 27 20 14 13 2 4 84  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Roberts Štelmahers. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Przemysław Fuks DNP                                   
8 Piotr Dąbrowski 0 09:18   0/1 0.00/1 0.0     2 2 1 2           2 6
9 Łukasz Seweryn 5 11:331/1 100.01/2 50.02/3 66.7     1 1   2   1 1     5 14
10 Andrzej Urban DNP                                   
11 Marcus Ginyard 11 28:472/7 28.61/2 50.03/9 33.34/6 66.7  3 3 2 1 5 1 1   1 8 2
14 Anthony Goods 20 31:362/5 40.04/7 57.16/12 50.04/5 80.0  1 1 4 3 5 4 1     15 8
17 Dallin Bachynski 7 08:553/3 100.0   3/3 100.01/1 100.01   1   1 2 1       7 13
22 Mantas Cesnauskis 2 27:391/1 100.00/1 0.01/2 50.0     3 3 1 2   1 1     5 -12
25 Dawid Rypiński DNP                                   
33 Grzegorz Surmacz 5 30:522/2 100.00/3 0.02/5 40.01/1 100.01 2 3 2 2 2 2 1     6 -2
40 Chavaughn Lewis 20 27:543/6 50.02/5 40.05/11 45.58/11 72.7  7 7 4 3 9 4 1 2 1 21 3
45 David Kravish 14 23:266/7 85.7   6/7 85.72/3 66.73 6 9   4 4 6 1 2   18 -12
Drużyna 2 1 3    
Suma 84 200:00 20/32 62.5 8/21 38.1 28/53 52.8 20/27 74.1 5 25 30 14 20 27 20 7 4 2 87