Stelmet Enea BC Zielona Góra
65 : 75 9:16 | 29:13 | 14:28 | 13:18
MKS Dąbrowa Górnicza
Etap I - 20 kolejka | 26.02.2017 17:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Artur Fiedler, Cezary Nowicki | Komisarz: Ryszard Jabłoński

Stelmet BC Zielona Góra

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Andrzej Adamek, Arkadiusz Miłoszewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 James Florence 4 09:230/1 0.00/3 0.00/4 0.04/4 100.0      1 1 2 1       0 -1
4 Armani Moore 2 26:590/1 0.00/3 0.00/4 0.02/2 100.0  5 5 2 4 3   3 2 1 10 -5
12 Jarosław Mokros 4 12:40   1/2 50.01/2 50.01/2 50.01 3 4 2 2 2 1 1     8 -4
17 Jakub Der DNP                                   
18 Vladimir Dragičević DNP                                   
21 Wojciech Majchrzak DNP                                   
22 Thomas Kelati 12 32:162/2 100.02/5 40.04/7 57.12/2 100.0  4 4 3 4 4 3       13 -1
33 Karol Gruszecki 5 21:311/3 33.31/3 33.32/6 33.3     1 1   3 1 1 1   1 2 -7
34 Adam Hrycaniuk 4 20:052/8 25.0   2/8 25.0   1 3 4   3 1 1 2 1 1 4 -15
35 Przemysław Zamojski 19 20:231/5 20.05/7 71.46/12 50.02/3 66.7  1 1 1 3 5 3 2     13 -7
42 Nemanja Djurišić 5 22:191/3 33.3   1/3 33.33/3 100.01 2 3 2 2 5 2       6 -2
55 Łukasz Koszarek 10 34:242/5 40.02/5 40.04/10 40.0   1 2 3 2 2 2 2 1     8 -8
Drużyna   2 2 1 2
Suma 65 200:00 9/28 32.1 11/28 39.3 20/56 35.7 14/16 87.5 4 21 25 13 24 25 14 10 3 3 64  

MKS Dąbrowa Górnicza

Trener: Dražen Anzulović. Asystent: Michał Dukowicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Patryk Wieczorek DNP                                   
3 Kerron Johnson DNP                                   
4 Marcin Piechowicz 2 16:261/3 33.30/2 0.01/5 20.0   2   2   2 1         0 7
9 Jeremiah Wilson 2 23:040/7 0.00/1 0.00/8 0.02/4 50.07 3 10 3 2 3 4 1 2 1 4 10
10 Piotr Pamuła 20 34:220/3 0.05/10 50.05/13 38.55/6 83.3  2 2 4 4 4 2 2     17 19
11 Bartłomiej Wołoszyn 21 33:064/4 100.02/6 33.36/10 60.07/8 87.52 8 10 3 4 5 1 1     29 1
13 Maciej Kucharek 2 10:011/1 100.0   1/1 100.0   2 1 3   3 1         5 0
14 Laimonas Chatkevičius DNP                                   
15 Witalij Kowalenko 9 24:211/3 33.32/5 40.03/8 37.51/2 50.0  3 3 3 3 1 1     2 8 8
21 Przemysław Szymański 7 15:541/2 50.01/3 33.32/5 40.02/2 100.0  3 3 1 2 2 3       5 6
22 Byron Wesley 6 26:101/5 20.0   1/5 20.04/6 66.7  6 6 4 1 4 5 2 1   8 3
41 Jakub Parzeński 6 16:362/2 100.0   2/2 100.02/4 50.0  1 1   4 2 2       3 -4
Drużyna 2 4 6   2
Suma 75 200:00 11/30 36.7 10/27 37 21/57 36.8 23/32 71.9 13 27 40 18 25 23 18 6 3 3 79