Miasto Szkła Krosno
79 : 80 24:18 | 24:20 | 14:16 | 17:26
Arka Gdynia
Etap I - 17 kolejka | 01.02.2017 18:00
Sędziowie: Wojciech Liszka, Robert Mordal, Tomasz Tybor | Komisarz: Wojciech Imiołek

Miasto Szkła Krosno

Trener: Michał Baran. Asystent: Kamil Piechucki

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Seid Hajrić 9 13:593/3 100.0   3/3 100.03/3 100.0  1 1 1   4 1       10 -6
6 Dariusz Oczkowicz 9 18:543/3 100.01/5 20.04/8 50.0   1   1   3           6 1
7 Royce Woolridge 8 26:043/3 100.00/2 0.03/5 60.02/3 66.7  1 1 6 4 2 2       10 2
10 Filip Małgorzaciak DNP                                   
12 Szymon Jaworski DNP                                   
13 Jakub Dłuski 8 26:013/5 60.0   3/5 60.02/6 33.31 8 9 1 3 5 3 1     10 5
21 Dawid Bręk 3 13:56   1/1 100.01/1 100.0     1 1 1 3   1       4 -3
25 Dino Pita 5 21:061/2 50.01/1 100.02/3 66.7     1 1 2 2 3 3 2   1 6 -2
35 Chris Czerapowicz 15 35:292/7 28.63/7 42.95/14 35.72/2 100.0  6 6 2   2 5 1 1   11 -1
44 Szymon Rduch 0 04:31                        1       -1 0
45 Kareem Maddox 12 18:542/3 66.72/4 50.04/7 57.12/4 50.03 7 10 1 3 3 2 2 3   21 1
91 Dariusz Wyka 10 21:063/3 100.01/1 100.04/4 100.01/2 50.01 4 5   1 2   1 1   16 -2
Drużyna   3 3    
Suma 79 200:00 20/29 69 9/21 42.9 29/50 58 12/20 60 6 29 35 14 19 21 18 7 5 1 93  

Asseco Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marcel Ponitka 16 25:412/3 66.74/4 100.06/7 85.7         1 2 1 3       13 6
3 Mariusz Konopatzki 0 02:35                                0 -3
7 Krzysztof Szubarga 24 34:322/4 50.04/8 50.06/12 50.08/10 80.0  4 4 9 1 10 2 4     31 7
8 Filip Matczak 10 33:482/7 28.62/5 40.04/12 33.3   1 4 5 1 4 4 2 2     8 2
11 Bartosz Jankowski 0 04:14   0/1 0.00/1 0.0           2           -1 3
12 Mikołaj Witliński 2 13:511/3 33.30/1 0.01/4 25.0     3 3 1 2     1   1 4 -5
14 Wojciech Czerlonko 0 09:040/1 0.00/1 0.00/2 0.0           1     1   1 -1 -6
20 Piotr Szczotka 10 32:402/3 66.72/4 50.04/7 57.1   2 1 3 4 4 1 1 1     14 4
21 Filip Put 8 11:381/4 25.02/3 66.73/7 42.9     2 2   4         1 6 -9
28 Przemysław Żołnierewicz 10 31:572/6 33.32/6 33.34/12 33.3   1 1 2 1 1 3 2 2 1 2 6 6
44 Łukasz Frąckiewicz DNP                                   
Drużyna   1 1    
Suma 80 200:00 12/31 38.7 16/33 48.5 28/64 43.8 8/10 80 4 15 19 17 21 19 10 11 1 5 80