Polpharma Starogard Gdański
99 : 87 29:19 | 26:20 | 27:17 | 17:31
Arka Gdynia
Etap I - 15 kolejka | 21.01.2017 18:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Bartosz Puzoń, Jakub Pietrzak | Komisarz: Ryszard Jabłoński

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Mindaugas Budzinauskas. Asystent: Jarosław Drewa

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Anthony Miles 13 14:535/8 62.51/1 100.06/9 66.7   2 2 4 1 1 2 2 3     16 1
4 Michael Hicks 0 10:00                    2   2 1     -1 -14
5 Łukasz Diduszko 10 28:571/1 100.02/4 50.03/5 60.02/2 100.01 3 4 2 2 3   1     15 29
7 Martynas Sajus 16 21:146/8 75.0   6/8 75.04/6 66.72 6 8   2 5     2   22 40
8 Martynas Paliukenas 13 22:241/1 100.03/8 37.54/9 44.42/2 100.01 3 4 4 4 2 2       14 14
9 Marcin Flieger 15 21:453/5 60.01/2 50.04/7 57.16/6 100.0      4 4 4 1 1     16 31
10 Thomas Davis 10 24:173/4 75.01/2 50.04/6 66.71/2 50.0  2 2   4 1   1     10 10
11 Uroš Mirković 2 08:381/1 100.00/2 0.01/3 33.3     1 1     1 1 1     1 -14
44 Karol Michałek 3 08:530/1 0.0   0/1 0.03/6 50.0  1 1 1   3         1 -10
55 Jakub Schenk 11 23:113/7 42.91/5 20.04/12 33.32/2 100.01 2 3 2 3 2 1 2   1 9 -13
91 Szymon Długosz 6 15:48   1/2 50.01/2 50.03/6 50.01 2 3   1 3 2   3   6 -14
Drużyna 3 1 4   1
Suma 99 200:00 23/36 63.9 10/26 38.5 33/62 53.2 23/32 71.9 8 22 30 14 23 26 11 10 5 1 109  

Asseco Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marcel Ponitka 5 11:251/1 100.01/1 100.02/2 100.00/1 0.0  2 2 1 5 1 1   1   7 7
3 Mariusz Konopatzki 7 16:382/2 100.01/1 100.03/3 100.0   2 1 3 3 3 2   2     15 8
7 Krzysztof Szubarga 18 29:191/3 33.34/5 80.05/8 62.54/4 100.01 5 6 3   6 2 1   1 23 -32
8 Filip Matczak 18 25:182/8 25.03/4 75.05/12 41.75/7 71.4      1 3 6 4     2 6 -28
11 Bartosz Jankowski 3 13:03   1/2 50.01/2 50.0     5 5   1           7 5
12 Mikołaj Witliński 3 10:091/3 33.3   1/3 33.31/2 50.02 1 3   3 1 2       1 -6
14 Wojciech Czerlonko 10 11:113/4 75.00/1 0.03/5 60.04/4 100.0  1 1 2 2 2 1 1   1 11 15
19 Roman Szymański 0 08:20                  1 3   1       0 -17
20 Piotr Szczotka 3 24:171/3 33.3   1/3 33.31/1 100.0  1 1 2 1 1 3 1     2 -21
21 Filip Put 10 19:395/7 71.40/1 0.05/8 62.50/1 0.0  1 1 1 3 1 3 1   1 6 7
28 Przemysław Żołnierewicz 5 22:291/2 50.01/3 33.32/5 40.00/2 0.0  2 2 3 2 2 2       3 -13
44 Łukasz Frąckiewicz 5 08:121/3 33.31/1 100.02/4 50.0   1   1   1           4 15
Drużyna 2 1 3    
Suma 87 200:00 18/36 50 12/19 63.2 30/55 54.5 15/22 68.2 6 19 25 17 27 22 19 6 1 5 85