Rosa Radom
81 : 70 18:23 | 24:10 | 25:13 | 14:22
Czarni Słupsk
Final Eight - Półfinał | 20.02.2016 15:30
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Dariusz Zapolski, Michał Proc | Komisarz: Leszek Rakoczy

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Piotr Kardaś

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Torey Thomas 7 27:110/1 0.02/7 28.62/8 25.01/2 50.0  1 1 4 1 2   3     8 12
8 Robert Witka 10 24:531/3 33.32/4 50.03/7 42.92/2 100.0  3 3   2 2 3       6 8
11 C.J. Harris 16 27:513/4 75.02/4 50.05/8 62.54/4 100.01 1 2 2 3 3 2 1     16 12
14 Igor Zajcew 5 12:231/1 100.00/1 0.01/2 50.03/4 75.0  2 2 3 4 3         8 7
22 Daniel Szymkiewicz 18 22:513/5 60.02/3 66.75/8 62.56/8 75.0  3 3 2 4 4   1   1 19 0
24 Michał Sokołowski 11 29:012/4 50.01/3 33.33/7 42.94/7 57.11 4 5 1 1 7   2   1 12 10
32 Kim Adams 5 16:131/2 50.0   1/2 50.03/4 75.02 2 4 1 2 2 1 4     11 -2
34 Łukasz Bonarek 3 04:470/1 0.01/1 100.01/2 50.0           1           2 -3
35 Damian Jeszke 2 13:061/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1 1 2   1 1         3 -1
50 Seid Hajrić 4 21:442/3 66.7   2/3 66.7     5 5 2 3 1 1 1     10 12
Drużyna   1 1   3
Suma 81 200:00 14/25 56 10/24 41.7 24/49 49 23/31 74.2 5 22 27 15 22 25 7 12   2 95  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 0 18:53   0/2 0.00/2 0.0     1 1 3 2 1 3       -1 -18
2 Demonte Harper 15 37:384/9 44.41/3 33.35/12 41.74/4 100.0  4 4 9 1 7 5 1     17 -6
5 Justin Jackson 7 22:081/1 100.01/1 100.02/2 100.02/4 50.01 7 8 1 5 3 1   1   14 1
9 Łukasz Seweryn 14 21:531/1 100.04/5 80.05/6 83.3     1 1   3           14 -2
12 Jarosław Mokros 11 27:011/1 100.03/7 42.94/8 50.0     2 2 1 3   4 2     8 -14
13 Kacper Borowski 10 23:384/5 80.00/3 0.04/8 50.02/2 100.01 1 2 2 3 2 1       9 -6
15 Cheikh Mbodj 10 24:314/8 50.0   4/8 50.02/4 50.02 2 4   2 8 4       4 -7
17 Marek Zywert 3 14:351/1 100.00/3 0.01/4 25.01/1 100.0  2 2 1 3 1 1   1   3 7
23 Bartosz Sprengel DNP                                   
25 Dawid Rypiński DNP                                   
33 Grzegorz Surmacz 0 09:43   0/1 0.00/1 0.0   1 2 3   3   1       1 -10
Drużyna 2   2    
Suma 70 200:00 16/26 61.5 9/25 36 25/51 49 11/15 73.3 5 22 27 17 25 22 20 3 2   69