Stelmet Enea BC Zielona Góra
86 : 62 23:16 | 20:17 | 23:21 | 20:8
Arka Gdynia
Final Eight - Ćwierćfinał | 19.02.2016 18:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Dariusz Zapolski, Krzysztof Puchałka | Komisarz: Konrad Tomczyk

Stelmet BC Zielona Góra

Trener: Sašo Filipovski. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Dee Bost 15 18:323/3 100.03/4 75.06/7 85.7     3 3 6 2 2 1 2     24 13
10 Szymon Szewczyk 4 12:101/2 50.00/1 0.01/3 33.32/2 100.0        4 1 1   1   2 -1
11 Marcel Ponitka 3 11:371/4 25.00/1 0.01/5 20.01/2 50.0  1 1   1 1 2 2     -1 9
14 Vlad-Sorin Moldoveanu 9 16:073/3 100.01/3 33.34/6 66.7     2 2   2   1       8 6
20 Mateusz Ponitka 12 17:522/2 100.01/3 33.33/5 60.05/7 71.4  4 4 2 1 5 3 3     14 6
33 Karol Gruszecki 9 28:503/6 50.01/2 50.04/8 50.0   2 1 3 2 2 1 3 3     10 21
34 Adam Hrycaniuk 8 14:284/5 80.0   4/5 80.0   1 3 4 1   1 1       11 10
35 Przemysław Zamojski 7 21:413/5 60.00/3 0.03/8 37.51/1 100.0  2 2 2 2 2         6 12
41 Dejan Borovnjak 4 13:222/4 50.0   2/4 50.0   2 2 4 1 1 3         7 15
42 Nemanja Djurišić 12 23:533/8 37.52/3 66.75/11 45.5   2 6 8 1 2 3   1     16 18
55 Łukasz Koszarek 3 21:281/1 100.0   1/1 100.01/2 50.0  4 4 5 2 1 3 1 1   10 11
Drużyna 1 2 3   1
Suma 86 200:00 26/43 60.5 8/20 40 34/63 54 10/14 71.4 7 28 35 20 19 20 15 12 2   107  

Asseco Gdynia

Trener: Tane Spasev. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Anthony Hickey 17 33:424/7 57.13/5 60.07/12 58.3     2 2 4   2 2       16 -30
3 Mariusz Konopatzki 2 08:061/1 100.00/2 0.01/3 33.3     2 2   1 1 2       0 -6
7 Sebastian Kowalczyk 3 06:160/2 0.01/2 50.01/4 25.0           2 1 1       -1 -2
8 Filip Matczak 13 35:402/3 66.72/4 50.04/7 57.13/4 75.0  7 7 7 2 5 3 1   1 21 -16
11 Bartosz Jankowski 4 10:380/1 0.01/1 100.01/2 50.01/2 50.0        2 1 1 1     2 0
12 Djordje Kaplanović 2 08:511/2 50.0   1/2 50.0   1 3 4 1 2   1     1 5 2
14 Wojciech Czerlonko 0 14:260/1 0.0   0/1 0.00/2 0.0        2 2 1 1     -3 -7
15 Przemysław Frasunkiewicz 6 23:55   2/3 66.72/3 66.7     1 1 1 4   2       5 -21
17 Maksym Morozow 1 05:200/2 0.0   0/2 0.01/2 50.0          1         -2 -2
18 Emir Ahmedović 0 01:51                                0 -2
20 Piotr Szczotka 2 23:591/2 50.00/3 0.01/5 20.0     2 2   2   2 1     -1 -12
41 Jakub Parzeński 12 27:164/7 57.11/5 20.05/12 41.71/2 50.02 3 5 1 3 6 1 1     10 -24
Drużyna   1 1   4
Suma 62 200:00 13/28 46.4 10/25 40 23/53 43.4 6/12 50 3 20 23 14 20 19 16 5   2 52