MKS Dąbrowa Górnicza
69 : 71 13:14 | 19:18 | 17:19 | 20:20
Czarni Słupsk
Final Eight - Ćwierćfinał | 18.02.2016 20:30
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Marek Maliszewski, Łukasz Andrzejewski | Komisarz: Konrad Tomczyk

MKS Dąbrowa Górnicza

Trener: Drażen Anzulović. Asystenci: Michał Dukowicz, Wojciech Wieczorek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Mateusz Dziemba 2 28:281/3 33.30/2 0.01/5 20.0   1 1 2     1 3 3     0 12
4 Marcin Piechowicz DNP                                   
10 Piotr Pamuła 11 32:141/3 33.33/5 60.04/8 50.0     2 2 2 3           11 -3
11 Jakub Dłoniak 0 13:090/3 0.0   0/3 0.0     1 1   1         1 -2 -7
13 Paweł Zmarlak 4 24:012/3 66.70/1 0.02/4 50.0   2 4 6 2 4 1 3 1     8 9
14 Piotr Zieliński DNP                                   
16 Rashaun Broadus 21 34:254/6 66.72/7 28.66/13 46.27/8 87.52 5 7 11 3 8 3       28 -1
17 Marcin Wit DNP                                   
21 Przemysław Szymański 4 13:342/3 66.70/1 0.02/4 50.0     3 3   1       1   6 -9
30 Dominik Mavra 5 13:001/1 100.01/1 100.02/2 100.0     2 2 2 3 1 3       6 -5
31 Eric Williams 11 19:242/4 50.0   2/4 50.07/14 50.02 6 8 1 4 8 1 1 1   12 -4
33 Drago Pašalić 11 21:454/9 44.41/2 50.05/11 45.5   1 4 5 1 3   1 1 2 2 13 -2
Drużyna 2 1 3    
Suma 69 200:00 17/35 48.6 7/19 36.8 24/54 44.4 14/22 63.6 8 28 36 19 22 19 14 6 4 3 82  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Demonte Harper 27 40:005/13 38.54/10 40.09/23 39.15/6 83.32 7 9 10 1 9 4 5   2 32 2
5 Justin Jackson 4 25:481/4 25.0   1/4 25.02/6 33.33 5 8 2 5 5 3 1 2 1 7 1
9 Łukasz Seweryn 8 33:231/1 100.02/10 20.03/11 27.3   1 3 4   3 1   1     5 -4
12 Jarosław Mokros 13 33:272/2 100.03/8 37.55/10 50.0   2 3 5 1 1 2 3 1     12 -4
13 Kacper Borowski 0 03:07              1 1   2           1 -7
15 Cheikh Mbodj 13 31:074/10 40.0   4/10 40.05/7 71.42 2 4   4 5 1 1 1 1 10 2
17 Marek Zywert 0 13:10   0/1 0.00/1 0.0   1   1 1 1           1 12
23 Bartosz Sprengel DNP                                   
25 Dawid Rypiński DNP                                   
33 Grzegorz Surmacz 6 19:583/3 100.00/3 0.03/6 50.0     1 1   2     1     5 8
Drużyna 4 2 6   1
Suma 71 200:00 16/33 48.5 9/32 28.1 25/65 38.5 12/19 63.2 11 22 33 14 19 22 11 10 3 4 73