Rosa Radom
67 : 65 10:20 | 22:17 | 12:15 | 23:13
Polski Cukier Toruń
Final Eight - Ćwierćfinał | 18.02.2016 18:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Dariusz Zapolski, Robert Mordal | Komisarz: Leszek Rakoczy

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Piotr Kardaś

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Torey Thomas 0 35:150/4 0.00/5 0.00/9 0.0   1 4 5 5   1 1 4     4 3
8 Robert Witka 6 18:171/3 33.31/2 50.02/5 40.01/2 50.02 1 3   2 3         5 -8
10 Filip Zegzuła DNP                                   
11 C.J. Harris 18 29:435/12 41.71/5 20.06/17 35.35/6 83.33 7 10 3   5 2 2   3 19 1
14 Igor Zajcew 6 24:482/5 40.00/2 0.02/7 28.62/2 100.04 1 5 1 1 1 3   1 1 5 -1
22 Daniel Szymkiewicz 5 20:141/3 33.31/4 25.02/7 28.6   2 2 4 1 5 2 2 1   1 4 8
24 Michał Sokołowski 13 37:244/11 36.41/6 16.75/17 29.42/2 100.01 7 8 5 2 5 1 1   1 14 1
32 Kim Adams 4 08:152/3 66.7   2/3 66.7   2   2   1 1 1 1     5 0
34 Łukasz Bonarek 3 05:10   1/1 100.01/1 100.0           1           3 1
35 Damian Jeszke DNP                                   
50 Seid Hajrić 12 20:546/6 100.0   6/6 100.0   3 3 6 1 3 1 2   2   19 5
55 Jakub Schenk DNP                                   
Drużyna 6 1 7   3
Suma 67 200:00 21/47 44.7 5/25 20 26/72 36.1 10/12 83.3 18 25 43 16 15 19 12 9 3 6 78  

Polski Cukier Toruń

Trener: Jacek Winnicki. Asystent: Jarosław Zawadka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Markeith Cummings 11 26:204/5 80.01/6 16.75/11 45.50/2 0.01 4 5 1 1 2       1 9 -4
4 Tomasz Śnieg 2 10:371/4 25.0   1/4 25.0   2 1 3   3 1 1       1 -3
7 Krzysztof Sulima 7 20:053/8 37.5   3/8 37.51/1 100.03 1 4   1 2       1 6 -4
9 Kamil Michalski DNP                                   
11 Stevan Milošević 0 07:49            1 1 2   2 2 1   1   2 8
12 Łukasz Wiśniewski 11 25:564/6 66.71/8 12.55/14 35.7   2 4 6 3 3   3       8 -4
13 Maksym Kornijenko 6 27:183/5 60.00/2 0.03/7 42.9   2 2 4 2 3   1 1 4   12 2
15 Adam Lisewski DNP                                   
19 Bartosz Bochno 0 01:00                                0 0
21 Danny Gibson 8 34:511/2 50.02/6 33.33/8 37.5   1 5 6 5 4 6 2 1 1 1 14 0
23 Michał Michalak 15 32:093/5 60.03/6 50.06/11 54.5     3 3 5 2 1 3 2     17 1
43 Aleksander Perka 5 13:552/2 100.00/2 0.02/4 50.01/1 100.01   1 1   1 1       4 -6
Drużyna 1 3 4   1
Suma 65 200:00 21/37 56.8 7/30 23.3 28/67 41.8 2/4 50 13 21 34 17 19 15 12 4 6 3 73