Mecz - relacja, Bartosz Szczechowski , 2012-03-31 21:41

Kotwica - Siarka Jezioro: Pod kontrolą

Koszykarze Kotwicy Kołobrzeg pokonali w Hali Milenium zespół Siarki Jezioro Tarnobrzeg 89:81. Kołobrzeżanie przez cały mecz kontrowali wynik, co zaowocowało spokojną wygraną.

Mecz - zapowiedź, Bartosz Szczechowski , 2012-03-30 11:15

Przed Kotwica - Siarka Jezioro: Przełamać się

W sobotę 31 marca koszykarze Kotwicy Kołobrzeg podejmą na własnym parkiecie zespół Siarki Jezioro Tarnobrzeg. Oba zespoły mają tyle samo punktów i oba liczą się jeszcze w walce o play-off.

Mecz - zapowiedź, Przemysław Borycki , 2012-03-16 14:43

Przed Siarka Jezioro - Śląsk: Trudniejsze zadanie

Tylko dwa dni przerwy miały drużyny walczące o pierwszą ósemkę. W sobotę Siarka Jezioro Tarnobrzeg zagra kolejny mecz we własnej hali - podejmować będzie Śląsk Wrocław. Gospodarzy w kontekście pozostania w walce o play-off urządza tylko wygrana. Śląsk, mimo dużej przewagi w tabeli, też na pewno nie odpuści.

Mecz - zapowiedź, Przemysław Borycki, bsz, 2012-03-06 15:26

Przed Siarka Jezioro - Kotwica: O pozostanie w grze

W środę w Tarnobrzegu zostanie rozegranie bardzo ważne spotkanie, jeśli chodzi o walkę o play-off - Siarka Jezioro Tarnobrzeg zagra z Kotwicą Kołobrzeg. Przegrana jednej z drużyn mocno skomplikuje jej sytuację. Dla gospodarzy będzie to także okazja do rewanżu za dwie porażki w pierwszym etapie.

Mecz - relacja, Przemysław Borycki , 2012-02-25 23:26

Siarka Jezioro - AZS Koszalin: Trzeci raz emocjonująco

Kiedy Siarka Jezioro Tarnobrzeg gra z AZS Koszalin, to kibice mogą być pewni emocjonującego meczu. Tak było też w sobotę. Tym razem pierwszy raz w historii zwyciężyła drużyna z Tarnobrzega 87:83. Zwycięstwo gospodarze zawdzięczają głownie Joshowi Millerowi i J. T. Tillerowi.

Mecz - zapowiedź, Przemysław Borycki , 2012-02-24 10:34

Przed Siarka Jezioro - AZS Koszalin: Dobrze rozpocząć

W najbliższa sobotę w Tarnobrzegu nastąpi inauguracja II etapu rozgrywek - Siarka Jezioro zagra z AZS Koszalin. Po pierwszym etapie obie drużyny dzieli od siebie różnica tylko jednego punktu, zatem zwycięzca sobotniego meczu już po pierwszej kolejce uzyska przewagę.

Mecz - relacja, Przemysław Borycki , 2012-02-12 21:55

Siarka Jezioro - Trefl: Planowo, ale po emocjach

Podobnie jak w pierwszym meczu tych drużyn w Sopocie, również w Tarnobrzegu kibice oglądali emocjonujące spotkanie. Tym razem w ostatniej, 26. kolejce, to Trefl zwyciężył 90:81. Gości do zwycięstwa poprowadził, zwłaszcza w ostatniej kwarcie, Łukasz Koszarek, który zdobył w całym meczu 23 punkty.